Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy srac aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy srac aki nem a baratom kinyalt? Mit erezhet irantad?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 16:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez nagyon off lesz: 18:04-es neked véletlen nem Á betűvel kezdődik a neved? :D Csakmert ez a stílus egy régi haveromra emlékeztet :D


A kérdésre válaszolva: Több, mint valószínű, hogy semmit sem érez irántad.

2009. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
80%

"Jaj nem tudom mit játszátok itt az agyatokat. Csak irigykedtek, hogy ti nem vagytok olyan jó nők, hogy jön 1 jó pasi és ki akar titeket nyalni. Egyáltalán nem vagy ribanc. Élvezted? Gondolom igen, hát akkor meg mi a probléma? Ne hagyd, hogy az idejáró ronda, dagadt, lógócsöcsű tárkonYos anyadisznók elrontsák a jó kedvedet! Hidd el, ha mindeki úgy gondolkodna, mint itt egyesek, akkor minden másfeledik nő ribanc lenne. ÉLVEZD AZ ÉLETET, MERT CSAK EGY VAN BELŐLE!"


szóval te vagy a ribanc, össze-vissza szexelsz, mert neked ez jelenti az élet élvezetét.

2009. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
48%
bár elég egyszerű ember lehetsz: "ÉLVEZD AZ ÉLETET, MERT CSAK EGY VAN BELŐLE! " a dugás!=élet élvezet, elég ha a prostikra gondolsz.
2009. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
29%

"szóval te vagy a ribanc, össze-vissza szexelsz, mert neked ez jelenti az élet élvezetét."


Úgy látom egyesek lelkének könnyebb ha másokat lerib*ncozhatnak. Jobb, ha valakit csesztethetsz? Elég szomorú.

2009. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
31%

"Úgy látom egyesek lelkének könnyebb ha másokat lerib*ncozhatnak. Jobb, ha valakit csesztethetsz? Elég szomorú."


szóval magadra ismertél, és most bánt hogy ribanc vagy...

hát te választottad ezt az életet...

2009. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
29%
Én az vagyok, akit először leribancoztál, amiért nem húzta le a kérdezőt, és aki jól kiröhögött hogy annyira szánalmas vagy, hogy valakit mindig csesztetned kell.
2009. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Thurston ***** válasza:
45%

Hallod, te nem vagy normális.


Először is leribancozod ak érdezőt. Tudod mit jelent az, hogy ribanc(=k.rva=prostituált)? Az, aki pénzért szexel akárkivel. A kérdező se nem pénzért szexelt, és gondolom nem is egy "akárkivel". Egyáltalán nem biztos, hogy most aztán mindenkivel le fog feküdni, de ha egyszer kívánja a szexet, akkor miért kéne lefutnia a felesleges köröket?


Azzal meg, hogy leribancozol itt mindenkit, aki nem ért egyett azzal, hogy a kérdező egy lotyó, csak magadat égeted, mivel ennek semmi köze nincs a vitához, csak te valamiért jól érzed magadat, ha firtathatod a vitapartnereid erkölcsét, és így próbálod meg felsőbbrendűnek beállítani magadat. Pedig csak egy gyökér vagy.


Volt már egyéjszakás kalandom, de nem értem, hogy ez miért rossz. Nem volt barátnőm éppen, senkit nem bántottam meg ezáltal. Magyarázd meg, hogy ez szerintedm iért rossz. (Komoly választ várok. Remélem sikerül összehozni valamit, ribancozás nélkül, mert azzal csak a saját beszűkülségedet és alapvető vitakultúrád hiányát bizonyítanád.)

2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Thurston ***** válasza:
45%

"szóval te vagy a ribanc, össze-vissza szexelsz, mert neked ez jelenti az élet élvezetét."


Miért te nyomorult, szerinted a szex nem élvezet?


Vagy nagyon álszent vagy, vagy hardcore babonás katoliku (bár ez a kettő ugyanaz), vagy még soha nem dugtál egy jót, és irígykedsz. Más lehetőséget nem látok.

2009. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus micsoda vita kerekedett itt ki...:D Én egyet nem értek. Ha egy csaj csinál ilyeneket, 1-2 alkalommal...rögtön le van ribancozva vagy k*rvázva.. de ha egy fiú ugyanezt megcsinálja, akkor ő a f*sza gyerek. Ez miért is van így? :)

Én is összemelegedtem egy volt osztálytársammal, nem egy, hanem több alkalomra, nem járunk, de mindkettőnknek jó ha együtt vagyunk, imádom őt és imádok vele lenni. de nem érzem magam "ribancnak". Sőt...én többet is akarnék tőle,de ez már más téma

2009. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
17%

Na jó, lezárom a vitát (legalábbis megpróbálom).


Minden nő egy qrva. Viszont: qrvából lesz a legjobb feleség! ;)

2009. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!