Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van az "illatokkal" és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van az "illatokkal" és "ízekkel"?

Figyelt kérdés
Barátommal szoktuk csinálni kézzel is meg orált is, mindketten élvezzük. De minden embernek van egyfajta "illata", és orál után csók közben nincs sok hangulatom a saját "illatomat" érezni.
2009. júl. 27. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól van. Mi itt a kérdés? Ne vegyél levegőt az orrodon, vagy mosakodj ha ennyire zavar.
2009. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha most itt arra gondolsz, hogy nem bírod a saját "szagod" érezni akkor megnyugtatásképpen mondom, hogy énis igy vagyok vele :D.

16L.

2009. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz mosakszom...ilyen válaszoktól megkímélhetnél
2009. júl. 27. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan kellett volna tudnom, hogy rendszeresen tisztálkodsz, ha zavar a saját "illatod"?
2009. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Onnan hogy akár mosakszik az ember akár nem odalent a fiúknak és a lányoknak is van illata.
2009. júl. 27. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom imádja a "lenit illatomat" sőt az ízét is szereti. Viszont én az ő illatát inkább szagnak mondanám, és nekem nem jön be, az ízével viszont nincs bajom. Szaga is csak akkor van, ha esetleg régebben zuhanyzott, vagy valami. De mindig odafigyelünk rá, h tisztán essünk egymásnak:)

Az a jó, h ebből semmi problémánk nincs. Én meg is csókolom az után, h ő szájjal kényeztetett, sőt, őt sem zavarja fordított helyzetben.

19/L

2009. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!