Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell jól szopni? ( tom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jól szopni? ( tom sokszor volt már ez a kérdés) ----->

Figyelt kérdés
Nem undorodok tőle meg ilyesmi csak még nem csináltam sose és szeretném a barátomnak vissza adni azt amit én kapok tőle... szóval aki elsőnek csinálta sokat bénázott? :S a barátom azt mondta ne szégyeljem magam ő megmutat mindent de azért még is olyan kellemetlen segitséget kérni tőle:S félek h pl neki rossz lesz vagy a fogammal véletlen olyasmit csinálok ami neki fájna meg ilyenek :S szal vészes az első?
2009. júl. 23. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is így voltam vele. Igazából először el sem tudtam képzelni hogy megteszem, meg hogy hogyan is kell, de aztán sikerült. Nem olyan nehéz, csak a fogaidra vigyázz:)
2009. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

vegyél 1 banánt és szopogasd azt.(de komolyan írom)

ha a banánt megszokod, akkor az első lépés megvan...

2009. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az előzőnek!!! Most ebből mindenki azt venné ki hogy hülyéskedik, de látod és érzed a banánon, hogy nem marad ott a fogad nyoma, nem ér hozzá. Amúgy ki kell tapasztalni hogy a partner gyorsabban vagy lassabban szereti, közbe körbenyalogatni, gyengéden kezdd el ha már élesben csinálod.
2009. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
jöhetnének a még a tippek, énis ilyen szituban vagyok most
2009. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell banánt szopogatnod. a párod biztos megérti, ha elsőre nem fog jól menni, majd elmondja ő hogy szereti, de ez pasinként változó. A herékkel való játszadozást mindenki szereti. Sokan szeretik ha néha félreteszi a nő a kezét és csak a szájával csinálja valamint ha a pénisz egészét nyalogatod, mintha fagyit nyalnál, persze érzékibben. Ha nem undorodsz a dologtól, akkor már elsőre sikerülni fog
2009. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Nekem is nemrég volt ebben először részem...először énis féltem attól hogy lehet valamit nemjol csinálok neki stb...de a végén nem volt rá panasz :-) Kezd el lassan,nyalogasd stb aztán ha ő a gyorsabb tempóhoz van szokva akkor majd mondja...de ne szégyelj tőle segitséget kérni. Inkább gondolj abba bele h. milyen jot fogsz vele csinálni a barátodnak :D sok sikert
2009. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Sziasztok egy 18 éves srác vok és az nem mindig igaz h mindenki szereti ha a heréket birizgálják meg h egészben bekapni,én pl jobban szeretem ha a farkam alját nyalják végig,és még ha 2 nő csinálja oldalról.De ez én vagyok
2009. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2009. júl. 23. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:

nem kell kínosan érezni magad.A barátommal egy éve vagyunk együtt Talán a mai napig tanítjuk egymást kinek mi a jó hogyan jobb esetleg új dolgok kipróbálása:)Gondolj bele ha nem komunikáltok sosem fogod megtudni neki jó e vagy sem, persze ez sem mindig igaz:)

De szerintem fogadd el a segítségét hidd el sikert aratsz:)

2009. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. júl. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!