Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sokszor volt már a kérdés, de csajok, ti mit vettetek a pasitoknak az első évfordulótokra? Adjatok tippeket mi (ke) t vehetnék a barátomnak?! Vagy pasik, ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Az értelmes válaszokat köszi!
2009. okt. 16. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
hát az én barátom elég speciális eset, én egy báránybőrbe bújtatott farkas plüsst vettem neki:D de ő nagyon szereti az ilyesmiket. én meg tőle egy husky plüsst kaptam. idén leszünk két évesek, de ezúttal én csinálok neki modellezőgyurmából valami olyan figurát, amit tudom, hogy szeret.
2009. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mi sosem tartottunk ilyen évfordulót, nem is számoltuk. De ha lett volna akkor biztos valami jó pulcsit vagy pólót vettem volna neki.
2009. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt aki kinyomtatta a közös fotókat. Vagyis így rendes fényképek lettek a telefonos képekből. és egy albumba tette és ezt adta a lánynak.
2009. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ÉN egy képkeretet vettem neki, és beletettem a kedvenc közös képünket :$
2009. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én vettem egy kis noteszt, amire szalvétával dolgoztam előlapot, középen szivecskébe kivolt vágva, oda egy közös fényképet raktam. bele írtam a történetünket és végére közös képeket ragasztottam. néhol picit elmaszatoltam és a képek sem lettek a legjobbak, de nagyon örült neki. :) ez biztosan egyedi. :)
2009. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valami ruhadarabot vagy valami személyes dolgot!
2016. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!