Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom sokszor volt már ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sokszor volt már ez a kérdés de. Lehetséges-e?

Figyelt kérdés
október 7-én kellene hogy megjöjjön és 3-án lefeküdtem párommal megszakításos módszerrel védekeztünk,(+cigizek)így mekkora az esélye hogy terhes legyek???
2010. okt. 3. 12:46
 1/9 gratis30 ***** válasza:
Ugyanannyi mintha nem cigiznél!
2010. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tehát ma feküdtél le vele, és még van 4 nap hogy megjöjjön, de te izgulsz... jajj..jajj..jajj...

kicsi az esélye, de ne parázz rajta ennyit még van 4 nap... de lehet hogy akkoris késni fog, ne ess kétségbe

2010. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden megeshet. De ha ezen stresszelsz úgy nagyobb az esélye, hogy késni fog. Vegyél egy tesztet, ha nem jön meg.
2010. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csupán azt nem értem, hogyha izgulsz, akkor mi a fenéért nem védekeztek? Most komolyan, sajnálod a lelki nyugalmadért azt a 300 ft-ot? Egy nap nem veszed meg a cigidet, helyette nyugodtan szexelsz a barátoddal... Szerintem fair üzlet. De csináljátok csak nyugodtan.
2010. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom h hülye vagyok és am szoktunk védekezni....
2010. okt. 3. 13:20
 6/9 anonim válasza:
én az első hozzászóló véleményét osztom xD
2010. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi köze van a cigizésnek ehhez?
2010. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, h terhes leszel, akkor is, ha nem szakítjátok meg a szexet
2010. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kell parálnom ma reggel megjött =D...am köszi a válaszokat...és a cigizéstől is függ ,egy egészséges nőnek 25% esélye van arra hogy teherbe essen és a cigaretta csökkenti ezt...(a 25%-ban a peteérés is benne van +a sexuális élet rendszerességétől is függ)
2010. okt. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!