Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki az ha valaki meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne ciki? Ez nem egy választott dolog amit az ember eldönthet hogy akar-e meleg lenni vagy sem. Az a ciki ha valaki megjátssza hogy meleg közbe meg nem is az.
2009. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
83%

sztem egyáltalán nem ciki

én szívesen megismernék egy meleg fiút =)

2009. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Az a ciki, ha odaállsz a tömeg elé és szétkürtölöd, meg elmész a meleg felvonulásra és ott riszálod magad férfi létedre. Ha úgy élsz mint bárki már akkor nem.
2009. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
87%

nincs gondom a melegekkel:)

ugyanolyan jó fejek tudnak lenni, mint bárki más...

több ilyen embert is ismerek:)

2009. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

Ciki akkor, ha kérkednek ezzel és ha affektálnak hozzá.

Egyébként rohadtul nem érdekel senkit, hogy a másik mit és kivel csinál otthon, a négy fal között...

2009. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, nem tehet róla. Engem inkább csak az zavar ebben, ha másnak sem él, mint a "melegségének". A heterok sem a heteroságuknak élnek
2009. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
30%
szerintem se ciki, de én azért szégyellném magam az utcán ha az lennék...
2009. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%

Nemciki szerintem.

Énis az vagyok :D

De nemlátszik. Nem tudja szinte senki csak pár haver meg a szűk család. Nem járok felvonulni (nemgyengén szánalmasnak tartom a papagaynak öltözött riszálós rüfkéket... )


Hogy este kihez bújok oda ahhoz pedig senkinek semmi köze.

2009. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki. Mint már előttem írták, ez nem választás, így az embert nem lehet felelősségre vonni homoszexualitása miatt. Ezért ciki sem lehet.
2009. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom egyik előttem szólóhoz. Én is meleg vagyok, bár én nem vállaltam fel még senki előtt személyesen. Nem járok felvonulásokra sem ebből kifolyólag, de nem is támogatom, ahogyan a feltűnési zavarokkal küszködő melegek sem vonzanak. Az meg hogy ez ciki-e? Sokan mondják, hogy manapság divat. Hülyeség. Bizonyos körökben elítélendő, de el kell kerülni azokat a bizonyos köröket. Aki szeret, megérti majd.
2009. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!