Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor eloszor berakom egy lánynak?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és még szuz.Azt szeretném megkérdezni, hogyha eloszor rakom be egy lánynak akkor milyen érzés lesz? ugyértem más mint az amikor már nem vagy szuz vagy lesz valami fájdalom?

16/F jah és korul vagyok metélve ha ez számit valamit!


2009. júl. 21. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Előszőr égető fájdalmat fogsz érezni, azt követően olyan érzés kerít hatalmába, mintha valaki ráöntött volna egy vödör sósavat a pélódra. De ne aggódj, az első mindenkinek ilyen és úgy tudom senki sem halt még bele. :)
2009. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

"Jim: Szóval, szerintetek milyen lehet egy nő belülről?

Oz: Gondolj, a gőzőlgő pitére.

Jim: Tényleg?

Oz: Naná!

Jim: Almás pite?

Oz: Aha."

2009. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha körül vagy metélve, akkor még kevesebb eséllyel lesz fájdalom, de nekünk nem fáj. :) De maga az érzés, az leírhatatlan... olyan mindenhol jó. De ezt nem lehet tényleg leírni, meg kell tapasztalni. De ne aggódj, jó lesz ;)
2009. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én körül vagyok metélve, és semmi nem fájt, csak jó érzést volt, pedig a bnöm is szűz volt, és nekem sem kicsit a méreteim..
2009. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
én lány vagyok,és a válaszok kapcsán felmerült egy kérdésem. szoval ha a fiú beteszi,akkor melegséget érez nem?forró gondolom belülről a test,ugye? és az ilyen égető? vagy nemértem,hogy értettétek.( bocsi,ha nagyon off volt:D)
2009. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
55%
enlany wok....nekem jo erzes....remellem h a pasimnak is...
2009. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A barátom szerint jó meleg van odabent, és minden olyan csúszós, sikamlós, szóval jó:)

19/L

2009. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

reális amit eddig leirtak,és még annyit,h Amerikai pite 4ever!!!!



18/f

2009. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad gumi, kb ojan mint ha egy síkos nájlonzacskoba raknád be, az biztos hogy jó, de semmi extra, én először azthittem hudejolesz, nagyon durva, de semmi hardstyle inkább csak jó érzés:)
2009. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Hogy fájna egy fiúnak, amikor először berakja? :D lol

Meleg és puha, meg nedves. Rohadt jó.

2009. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!