Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes terhesen erezted a...

Hany hetes terhesen erezted a babadat eloszor? Milyen erzes volt?

Figyelt kérdés

most vagyok 16 hetes ma.

koszi


2011. júl. 29. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen. Olyan volt mintha valami fel-le úszkálna benned. 18 hetesen már a kezemmel is éreztem. Egy szóval hogy milyen: CSODÁLATOS!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 hetesen éreztem igazából. Előtte is éreztem kis finom bugyogást bentről.Olyan,mintha sokáig visszatartanád a pukit és ketyegnél mint egy bomba.De mikor először nagyobbat rugott le kellett üljek.Kicsit elszédültem.És a barátnőmmel szinte ugyanez történt. De nem kellemetlen.Jó egészséget!
2011. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első babámnál, ha jól emlékszem, olyan 18-20 hetes voltam, olyan volt mintha valami bugyborékolna :) Második babámat már 12 hetesen éreztem!
2011. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12.héten éreztem elöször,olyan volt mintha valaki enyhén egy tyúktollal megcsikizett volna.
2011. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első babámat 17 hetesen, olyan volt, mintha buborékok pukkannának szét a hasamban, aztán rá egy hétre már konkrét rúgások voltak. a második babámnál már 13 hetesen buborékolt, és most 16 hetesen már rendszeresen érzem mozogni.:)
2011. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonettel olyan jo olvasni a kommenteteket, elso baba es a pocakom mar latszik de meg nem erezetem semmit
2011. júl. 29. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen éreztem először.Nekem kinyomta magát a kislányom.
2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!