Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fogom én érezni, ha egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom én érezni, ha egyszer szeretkezni fogok, hogy a barátom pénisze a hüvelyemben van? (A furcsa kérdésem okát lent olvashatod. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés. DE. Én szűz vagyok, és már többször ujjaztam magam, de nem érzek SEMMIT. Nem arról van szó, hogy nem élvezem, hanem azt sem érzem, hogy az ujjam/ujjaim bent lennének. Csak onnan tudom, hogy bent vannak, hogy az én ujjaim. Nőgyógyász vizsgált már többször is, volt műtétem is, ahol kacsával "tágítottak", és ott sem éreztem a kacsát, csak legbelül, közel a méhszájamhoz éreztem fájdalmat, de a hüvelyem első szakaszában semmit. Ha tampont helyezek fel, azt sem érzem. Ezért fordult meg a fejemben, hogy mi lesz szex közben. Mert ugye, ott kellene érezni, hiszen ettől lenne orgazmusom. De ha az egész olyan lesz, hogy én fekszek, a barátom huzigálja ki-be, és én nem érzek semmit, akkor mit lehet csinálni? Most bennem van a hiba? Vagy természetes ez? Arra is gondoltam, hogy azért van ez az egész, mert gyerekkoromban egy baleset miatt össze kellett varrni a hüvelyemet.


Légyszíves bunkó válaszokat mellőzétek! Sokat olvastam már a témáról, nem is vagyok túl fiatal már, és értem én, hogyan működik egy normális emberi test, de ezt a problémámat nem értem.


2009. júl. 21. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

énsem érzem a kacsát, és a tampont sem. (dehát a tamponnak épp ez az előnye :D)


a barátom péniszét viszont igenis érzem. egy pénisz közel sem olyan vékony, mint egy újjad. az ujjamat énsem érzem.

szóval neaggódj, fogod érezni.

2009. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is fogod érezni,azért a barátod pénisze jóval hosszabb és vastagabb,mint az ujjad.Sőt nekem van 1olyan érdekes dolgom,hogy a saját ujjamat nem érzem,a barátomét+igen.Ez is érdekes...:S...
2009. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

szia! nem szeretnélek ijesztgetni, de szerintem menj el nődokihoz, hátha van valami köze az említett műtétnek az ,,érzéketlenséghez". én pl. érzem atmapont, amikor teszem fel (amikor fent van, akkor már persze nem), és akkor is, ha ,,telik, tehát cserélni kell. Érzem a nődoki vizsgálatot és a saját ujjaimat is. szetm megér egy látogatást egy rendes dokinál.

és még valami: a hüvelyorgazmus sokkal ritkább, mint a csiklóorgazmus, azaz semmi okod aggódni, orgazmusod a csiklódon is lehet!

sok sikert

31/L

2009. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
ha szabad megtudnom milyen baleset volt az??
2009. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nőgyógyásznak nem lenne képem elmondani a problémámat, inkább megvárnám, hogy tényleg fogom-e érezni, ha odajutok a barátomat, vagy nem. Addig csak kiröhögne egy orvos, hogy ilyenen problémázom már előre. A balesetem annyi volt, hogy belehuppantam egy kb. 10 cm hosszú, két cm átmérőjű vasrúdba, és csináltam a két lyukból ott lent egyet, és műteni kellett.

2009. júl. 21. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj ezen, a hüvelyben csak bizobyos részek érzékenyek és ha nem ott van az ujjad, akkor természetes, h nem érzed

ha már kipróbáltad a szexet, és tényleg nem érzed, akkor kezdj el aggódni

2009. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!