Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? A hüvelyemben...

Ez normális? A hüvelyemben érzek vmi furcsa csomó szerűséget bal oldalt..

Figyelt kérdés
a hüvelyemben érzek vmi furcsa csomó szerűséget bal oldalt.(kb 5 cm re a hüvelynyílástól)! ez szerintetek mi lehet? mit tegyek..?:S
2009. aug. 8. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz nem? vagy lefényképezed és felrakod ide? MOndjuk akkor sem tudnánk megmondani, mert nem vagyunk orvosok.Főleg nem látatlanban.
2009. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan "csomó" szerűségem, de én már voltam nődokinál többször is és még semmit nem mondott rá, szóval valószínű, hogy nem ártalmas dolog. Ha viszont úgy érzed menj nődokihoz!
2009. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is van, szal sztem normális.
2009. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van a leírtak alapján.De nem kicsi, hanem minimum 2cm átmérőjű lehet.Én is aggódom miatta, de engem is látott nődoki, nem mondott eddig semmit, mondjuk nem is hoztam szóba.
2010. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!