Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok és furcsa bőrleber...

Lány vagyok és furcsa bőrlebernyegek vannak a végbélnyílásomon. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Másnak is van ilyen? Nem volt még semmilyen szexuális kapcsolatom szóval attól nem alakulhatott ki. 2 van, egyik elől másik hátul. 15 vagyok.
2009. febr. 12. 16:10
 1/5 anonim válasza:
0%
mi az a bőrlebernyeg??
2009. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen kis bőrdarab, ami elég rugalmas...de nemtudom jobban megfogalmazni.
2009. febr. 12. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tükörben is ellenőrizted már? Biztos hogy az bőrlebernyeg? Ha van ilyesmi, az nem, nem normális, és el kellene menni vele egy orvoshoz. A testen lévő bármilyen kinövés, ami nem anatómiai, az nem normális, valamilyen kórképet jegyez.
2009. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az aranyér jutott eszembe. nem szokott fájni a végbeled? nem szokott túl kemény székleted lenni, vagy nem szoktad tapasztalni hogy ott vérzik?
2009. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, soha. Pedig az még megnyugtató lenne, mert kezelhető. Csak akkor fáj ha tangát veszek fel és belevág. Pedig ezek pici bőrdarabok, de látványosak. Egyébként nem okoznak nekem problémákat, csak tükörben amikor láttam, eléggé elcsúfítják az összképet...:S
2009. febr. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!