Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Síkosítót szeretnék venni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosítót szeretnék venni, csak nem tudom, milyet. Melyik márkát tudjátok ajánlani és hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy óvszerrel lehessen használni (vízbázisú legyen), legyen semleges-, esetleg valamilyen gyümölcsízesítésű és fontos, hogy tartalmazzon spermicidet, ami letisztítja a kezet, ha arra esetleg kis mennyiségű sperma került.

Melyik márkát tudjátok ajánlani és hol tudom megvenni? (gyógyszertár, szexshop, stb...)


2009. júl. 21. 04:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Azért kéne a spermicides síkosító, mert akkor nem kéne semmire sem figyelni. (Se törlőkendő, se semmi, csak arra, hogy a gumi le ne csússzon, és minél előbb felkerüljön.)

Nem paranoia, inkább lustaság. Egyébként tudom, hogy valószínűtlen az előváladéktól teherbe esni, sőt, egy csomó forrás szerint (nőgyógyász, vikipedia) nincs is az előváladékban sperma, de tudja a fene, mert legalább ennyi állítja az ellenkezőjét...


Utolsó: Vannak nők, akik rendesen nedvesednek, és vannak, akik már nem. Ez teljesen egyénfüggő. Az én barátnőmnek nem a síkosítás miatt kell a síkosító, csak a plusz védelem miatt. (Bár azért inkább nekem kell. Én vagyok a parázósabb.)

2009. júl. 30. 15:01
 22/23 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem hogy egyáltalán létezik-e spermicides...Nem azért kérdeztem mert én is olyat szeretnék,hanem mert még nem hallottam olyanról.Nekem teljesen megfelel a durex síkosító. Itt közbe kérdezte valaki hogy miért használunk ennyi síkosítót...Nos én azért mert amikor elkezdtem a párommal nemi életet élni,akkor fájt a behatolás,úgyhogy azóta használunk síkosítót is.
2009. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

1) Spermicides gumi? Van több fajta, guglizz rá.

2) Lehet kapci sima spermaölős folyadékot, ami nem károsítja a gumit, de nem is síkosít - viszont ha nem is kell, akkor ez nem probléma. Ha így keresed, valószínűleg több sikered lesz. Neten így hirtelen nem találtam ilyet, de gyógyszertárban vagy nagyobb boltokban (drogéria esetleg?) biztos lesz.

3) Gumival mi is csináltuk egy darabig, de aztán áttértem a tablettára, és nyugodtabb lett az életem. Nem szakad ki, nem kell miatta megállni (síkosítóval vagy ilyesmivel együtt nem tudom, mennyi időt vesz igénybe a felhelyezés, de biztos jobb nélküle), és még a nődokim is lát néha, nyugodtabban alszom méhnyakrákügyben. Tudom, hogy a kérdés nem erre vonatkozott, bocsánat, de el kellett mondanom =)

2009. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!