Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Síkosítót szeretnék venni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosítót szeretnék venni, csak nem tudom, milyet. Melyik márkát tudjátok ajánlani és hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy óvszerrel lehessen használni (vízbázisú legyen), legyen semleges-, esetleg valamilyen gyümölcsízesítésű és fontos, hogy tartalmazzon spermicidet, ami letisztítja a kezet, ha arra esetleg kis mennyiségű sperma került.

Melyik márkát tudjátok ajánlani és hol tudom megvenni? (gyógyszertár, szexshop, stb...)


2009. júl. 21. 04:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik drogériában vagy nagyobb üzletben (Spar, pl) Durex síkosító. A csiklandozósat nem ajánlom, mert az inkább csíp, de a többi mind jó. 1200-1400 forintba kerül üzlettő függően, de ha kifogsz egy leértékelést, akkor lehet, hogy csak 1000 Ft.


Spermicid nincsen benne, de lassítja a spermiumok mozgását.


Ha ez nem jó, akkorkukkants be egy gyógyszertárba, sorold el a gyógyszerésznek, amit itt leírtál, és mondani fogja, hogy melyiket ajánlja. Még pislogi sem fog. í:-)

2009. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tehát akkor gyógyszertár. Reméltem, hogy ott lesz, mert máshol nem igazán szeretek ilyen intimebb dolgokat venni.

Csak azt furcsállom, hogy a Durex nem gyárt spermicides síkosítót. Ez van. :D

Köszi a választ.

2009. júl. 21. 12:47
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Durex 2 in 1.Massage olaj is, meg síkosító is.

Nekünk bejött.

2009. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megveszem boltban, drogériában is, pedig nő vagyok. Nem ciki, hogy szexuális életet élek, úgyhogy nincs mit szégyellnem benne.
2009. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A Durex 2 in 1 nem jó. Nincs benne spermicid... :(

Rengeteget izgultunk a partneremmel azon, hogy mi van, ha egy kis előváladák került a hüvelybe, és pont óriási pechünk van. Egy spermicides síkosítóval ez a mizéria elkerülhető lenne. A félelmünk nem alaptalan, mert nagyon tapasztalatlanok vagyunk mind a ketten.


Én azért idegenkedek a drogériáktól és a bevásárlóközpontoktól, mert a gyógyszertárakban jobban megbízom. Tudom, hogy alaptalan, de megnyugtatóbb.

2009. júl. 21. 20:33
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

ha azt hiszitek, hogy spermicides síkosítóval megfelelően védekeztek, akkor ÓRIÁSIT tévedtek.


Létezik olyan, hogy Pharmatex hüvelytabletta, hüvelykúp és hüvelytampon. Ezek kifejezetten spermicid termékek, mégis rengetegen teherbe esnek velük. A többi fogamzásgátló módszerhez képest nagyon rossz a terhességi indexük.


ha védekezni akartok a nemkívánt terhesség ellen, akkor egy spermicides síkosító messze nem megfelelő választás. Közel sem. Normálisan kell védekezni: gumival, tablettával, pesszáriummal, hüvelygyűrűvel stb. Jó hosszú listát felsorolhatnék, de megteszi majd a nőgyógyász, ha a barátnőddel ellátogattok hozzá.

2009. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Légy szíves legközelebb olvasd el, amit írtam. A spermicides síkosító nem elsődleges védekezés. Tudom, hogy úgy semmit sem ér. Óvszerrel akarunk védekezni.

De ha valamit bénázunk, akkor az óvszerre vagy az ujjunkra egy csekély mennyiségű sperma kerülhet és ha ezeket a hüvelybe történő behatolás előtt spermicides síkosítóval kenjük be, akkor az megöli azt a párszáz spermát, ami esetleg az ujjra vagy a gumira került.


Tehát nem ezzel akarunk védekezni, hanem óvszerrel. És ez az óvszer láthatatlan hibáit jól kiküszöböli. (Ha kilyukad, akkor marad a 72 órás, de azt úgyis észreveszem, ugyanis minden szeretkezés után ellenőrzöm a koton állapotát.)

2009. júl. 23. 01:38
 8/23 A kérdező kommentje:
A márkajavaslatokat pedig továbbra is várom. :)
2009. júl. 23. 01:40
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

Tudok olvasni. Ezt olvastam: "Rengeteget izgultunk a partneremmel azon, hogy mi van, ha egy kis előváladák került a hüvelybe, és pont óriási pechünk van. Egy spermicides síkosítóval ez a mizéria elkerülhető lenne." Na, ebből szerinted ki találja ki, hogy mivel védekeztek? Mert arról sajnos egy szó sem esik, csak az izgulásról.


Vegyetek spermicides síkosítóval ellátott óvszert, a kézre meg alkoholos törlőkendőt. Így ha az óvszer külső részére jut is egy kis sperma véletlenül, nem gond, a kézről meg le lehet törölni.

2009. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A bevezető kérdés első sora: "Fontos, hogy óvszerrel lehessen használni"


De igazad van, félreérthető volt. Csak tegnap rossz napom volt, azért írtam indulatosan. Tudom, hogy ez nem mentség.

És azt is, hogy sokan tényleg nem tudják, hogy hogy kell védekezni. Köszi a segítséget. Akkor ha nem lesz megfelelő síkosító, marad a törlőkendő meg a megfelelő óvszer. A többit meg a patikus megmondja.


Köszönöm még egyszer mindenkinek.

2009. júl. 23. 16:01
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!