Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Síkosítót szeretnék venni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Síkosítót szeretnék venni, csak nem tudom, milyet. Melyik márkát tudjátok ajánlani és hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy óvszerrel lehessen használni (vízbázisú legyen), legyen semleges-, esetleg valamilyen gyümölcsízesítésű és fontos, hogy tartalmazzon spermicidet, ami letisztítja a kezet, ha arra esetleg kis mennyiségű sperma került.

Melyik márkát tudjátok ajánlani és hol tudom megvenni? (gyógyszertár, szexshop, stb...)


2009. júl. 21. 04:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Voltam gyógyszertárban, de ott nem tudtak adni spermicides síkosítót, pedig elég nagy gyógyszertár volt.

Valaki nem tud nekem adni egy linket valamilyen szexshopra, ahonnan meg tudok nézni/rendelni egy konkrét márkát?

2009. júl. 28. 23:47
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy ez koton és nem síkosító de ezt találtam
2009. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán létezik spermicides síkosító? Nekem kétféle is van,de egyikben sincsen.Még abba a sico-s síkosítókba sincs...
2009. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
spermicides síkosító engem is érdekelne! próbáltam már googléba keresni de lehetetlen mert több 100 oldalon csak óvszer találatok vannak, így nem tudok rákeresni rendesen... Szóval én is várom a válaszokat:)
2009. júl. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Az óvszeren sem árthat, de nem igaz, hogy nincs spermicides síkosító. Valaki csak gondolt már erre...


(Egyébként ha már spermicides óvszer, a Durex Extra Safe-en is tudtommal spermicid van.)


Szép lassan már ott tartok, hogy a Phermatex krémet vegyítem valami vízalapú síkosítóval, oszt jó'van. :D (De azért csak nagyon lassan. ;)

2009. júl. 29. 06:34
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Lazítani kellene nektek egy picit, úgy érzem:)

Ha óvszerrel védekeztek, szinte nulla az esélye, h terhes legyen a lány. Az előváladék ugyan tartalmaz/hat hímivarsejtet, de pláne kicsi az esélye, h az ujjadról felmásszon:)

A lány szedjen valami könnyű fogamzásgátlót, ma már tiniknek is van. Persze csak akkor ha tényleg ennyire paráztok!

Relax, mert elrontjátok a lényeget, szeretni egymást. Nagyon jó, ennyire felelősségteljesen gondolkoztok, csak úgy érzem, nagyon rákattantatok, a spermicides óvszer, és törlőkendő, ha esetleg előváladék kerülne a kezedre, és kész.

2009. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Csak oda kell figyelni a testnedvekre és a kézmozdulatokra és máris nem kell spermicides síkosító. Tudom, sokat elvesz az élvezetből a folytonos odafigyelés, de túlélhető. Én is parás vagyok. A lényeg a nőnek kell figyelni mindenre, mert a pasik nem igazán foglalkoznak olyan "aprósággal", minthogy előváladék került a kezükre és azzal ujjaznak. Én sem találtam még spermicides síkosítót, pedig kerestem már.


Ha csak síkosító mellett döntesz, akkor azt javaslom, válassz jó gumit (nekem csak a masculan jött be, mert kellően síkos, de ha pótlás kell, akkor jól is nedvesíthető), ami jól síkosítható (tapasztalataim szerint durex és lifestylest pár percenként újra kell kenni, hamar kiszárad). Következő, szilikonosat válasszatok, ami sokkal tovább tart és kevesebb is kell belőle, bár az ára borsosabb. Én próbáltam több fajtát is a vizesekből, de egyik sem jött be, mert mind hamar száradt. Végül gondoltuk kipróbáljuk a szilikonosat és bevált. A cimkét mindig olvasd el, rá van írva, használható-e gumival. Mi az eroticX-et használjuk. Durexet is próbáltuk, a pirosat. Nem rossz, de egy idő után tiszta ragacsos lesz és összeáll (bár a reklám szerint nem :S), arról nem beszélve, hogy rengeteg kell, mert nem nedvesít eléggé, persze ez ugye a gumi fajtájától is függ, mint írtam. Nekem ezek a tapasztalataim, de majd kikísérletezitek magatoknak.

2009. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ja és itt nézz szét, elég jó áron vannak a síkosítók.

[link]

2009. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés.

Miért is használtok ennyi síkosítót? Mi sosem szoktunk, 29 vagyok, van egy fiam, a szülés után használtunk kb kétszer, de se előtte, se utána. Gumit használunk pedig, mégis elég nedves vagyok.

29/L

2009. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!