Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van hogy a srácok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a srácok csak szexelni akarnak velem? Nem öltözöm kihívóan, nem viselkedek úgy mint egy ribanc 17 vagyok

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert sztem nem a megfelelő terepen ismerkedsz. úgy értem, sok tuskó, éretlen sráccal vagy körülvéve.
2009. júl. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Elképzelése sincs itt egy olvasónak, hogy ki vagy, milyen körülmények közt éled életed és hogy milyen eseményekből kifolyólag jutottál erre az eredményre, tehát most jöhet itt mindenki a buta általánosítás-dobálgatással, de azzal nem jutsz előrébb.


A srácok szexelni akarnak.

Mind.

Olyat nem fogsz találni, akinek nem ez legalább az egyik mozgatórugója, mivel ilyen nem létezik. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy tuskók.

2009. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én fiú vagyok és ezt én sem értem, hogy sokan csak szexuális segédeszköznek tekintik a lányokat! Egyszerűen szégyellem magam helyettük is! Egy lányt szerintem ki kell érdemelni a fiúknak, még azt is, hogy a kezét megfoghassák! Tisztelni kell Titeket, lányokat maximálisan! Sajnos ezt sok "férfi" társam nem tudja felfogni!
2009. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg teljesen el vagy tévedve, mert a tiszteletnek meg a kiérdemelésnek két felé kéne mennie, te meg úgy vélekedsz, hogy a nők felsőbbrendű egzisztenciák, vagy tán alsóbbrendűek és úgy kell kiérdemelni őket, mint egy trófeát, vagy ilyesmi?


Ez a kiérdemelés elmélet is általában csak egy romanticizált út, aminek a végső megállója a dugás.

2009. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert sok pasi kivétel nélkül minden valamirevaló nőt meghúzna a közelében.. sajna ez van.. nemcsak Téged.. ne vedd őket észre.. és csak azokra figyelj, akik komolyan akarnak veled lenni.
2009. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki!

Ha esetleg e közben úgy viselkednek, mint egy hernyó, vagy úgy, mint egy (tényleg) faragatlan tuskó, akkor valóban érdemes terepet váltani.


Még azt is el tudom képzelni, hogy öntudatlanul esetleg olyan dolgokat teszel vagy mondasz, ami számukra felhívás keringőre. Persze nem biztos, hogy ez van, de ez is egy lehetőség...

2010. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!