Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak azok a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azok a csajok hajtanak rám akikkel szemétként viselkedek?

Figyelt kérdés
Jol nézek ki nem erről van szó,de ha kedves akarok lenni akkor már nincs esélyem..22F
2011. okt. 17. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik h nem szimpik neked és megpróbálnak ezen -flörttel- változtatni.
2011. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom ilyen ez a hülye genetika nem lehet h azért mert miután szemétkedtél velük azután nem akarnak tőled semmit?Én is úgy vagyok hogy kicsit jobban kinéző pasik tetszenek az átlagtól tehát nem cingár de nem is kövér hanem viszonylag férfias teste van és aztán kiderül h mind bunkó ezért már ott tartok h lezbülni fogok ha még pár évig nem találok valakit pesze már most is azt tenném ha lehetne.
2011. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
HAT az utolso velemenyet osztom en is mar nagyon elegem van hogy nem talalok egy jo pasit,aki rendes es megbizhato;
2011. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De felszinesek vagytok mindketten,pont ezért tettem fel a kérdest...
2011. okt. 17. 21:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert a pasik tán nem!Sokkal felszinesebbek vagytok ti!Nekem csak viszonylag kéne rendezett külső nem hercgre vágyom jaaaa vagy hogy ez az új mottó manapság már nekünk igényeink sem lehetnek mert felszínesek vagyunk csak ti olthatjátok a nőket h h néz ki.ÉN meg annyit nem várhatok el h legalább lássak vmi férfit az illetőben...
2011. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jaa és h emellé még normális is legyen még külön külön sincs meg van aki nem jön be és bunkó meg van aki kicsit bejönne és bunkó..... Még béka fílingű is lehetne külsőre ha tőlem magasabb (ami nem túl nehéz mert nem is láttam tőlem kisebb termetű pasit)Meg testesebb izmosabb mint én és normális. De az sincs meg mert akik normálisnak tartják magukat azok mami jótanuló jókisfiai akik bunkóbbak néha a bunkónak mondott egyedeknél csak eszük van.
2011. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is :D Besz*rás ezek mennyire idióták :D Ronggyá alázom haverok előtt többször is (persze csak szóban), erre ők csak egyre jobban tepernek és tepernek :D Mondjuk én csak a plázacicákat ismerem, a "normális nők" nem tudom hogy fogadnák ezt a bánásmódot :D
2011. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:20


eltertel a tematol,nem a kulsorol szolt a kerdesem,kul kuldenek kepet ha tudnam a cimed..

2011. okt. 17. 21:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Tudom de le kellett írnom mert bírom h normálisnak tarják maguk aztán meg bunkó f@szok.
2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja nem rád értem!Hanem hát a fiúkra akiket ismerek!
2011. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!