Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak azok a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azok a csajok hajtanak rám akikkel szemétként viselkedek?

Figyelt kérdés
Jol nézek ki nem erről van szó,de ha kedves akarok lenni akkor már nincs esélyem..22F
2011. okt. 17. 20:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
5 Valaszt irtal,de egy sem valasz a kerdesemre :)
2011. okt. 17. 21:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tudom de ez is lehet az egyik ok:Amíg bunkó vagy azt hiszik h nem szimpik neked és változtatni akarnak.Aztán te kedves leszel pont abból a célból mert fel akarod szedni:Azt hiszi h te rájöttél h jó nő és nyomulsz rá neki ezután nem kellessz mert rájött h bunkó vagy mert bunkóztál vele.Vagy :szimplán ez jön be neki a bunkó stílus.ÉN is azt veszem észre h én szívok mert nem bunkó pasit nem lehet találni.Ha udvarol ha elhajt ha szimpi vagyok neki ha nem vagyok szimpi neki bunkózik én meg megsértődök és egyedül maradok.Én is látom h némely bunkóra h buknak a rendest meg elkerülik mert nem menő Miért? :Mert olyan pasival még én sem találkoztam aki kicsit hangsúlyozom kicsit férfiassabban néz ki nyálazzák h milyen jó pasi és nem lesz bunkó....ŐK nem azt nézik h bunkó vagy-e hanem h jópasi vagy-e mindenki szerint az vagy?Az vagy ezért jönnek rád.Az kell nekik aki mindenkinek.Ha rendes vagy nem vagy beképzelt ,bunkó?Tuti nem vagy menő ezért nem kellesz senkinek és nekik sem fogsz.ÉN vmi ilyesmi hülyeséget veszek észre.
2011. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A külsőd addig érdekli a csajokat ameddig kb látásból ismernek. Utána már csak az számít, hogy mit mondasz és azt hogy hogyan.

És ezzel témánál is vagyunk, a bunkóság ahogy te nevezed valójában csak azt mutatja nekik hogy jól megvagy nélkülük is, más szóval van kiállásod. A bunkóság jobban emberként kezeli őket mint csajként. A kedvességből feltehetően arra következtetnek, hogy jaj ez is egy újabb nyálcsorgató marha a sok közül ... én nem szoktam kedves lenni csak önmagam, és működik.

2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kösz a tippet!


Holnaptól agyba-főbe alázom mindet!

2011. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert én általában így vagyok. Szóval aki ilyen, az vonz, aki meg fut utánam, azt kerülöm. ill nem kerülöm, csak kellemetlennek érzem néha. És ez nem valami jó, mert alapból normálisabb típusba tartozom, és nem egy ilyen srác illene hozzám, hanem egy rendesebb:) De az meg ritka:)

20/L

2011. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem az a lényeg, hogy bunkó vagy e vagy sem. Nézd, énnálam az úgy van, ha egy kicsit is csipkelődök a csajokkal, akkor utána már szóba se állnak velem. Mert ez nekik megalázó és tényleg kerülni fognak, mint egy büdös csövest. Ha meg kedves vagyok velük, akkor meg milyen aranyos srác vagyok, olyan jó velem beszélgetni meg együtt lenni, aztán telnek a napok, és azt veszem észre egyre kevesebbet beszélget és akar velem lenni. :S :D Szóval nálam se a kedvesség, se a bunkóság nem nyerő. Én már nem is tudom hogyan közeledjek hogyan viselkedjek a lányokkal hogy legyen esélyem. Tényleg az a fontos, hogy alfahím legyél és MINDEN csajnak bejössz akkor neki is bejössz és tök mindegy hogy bunkózol vele, vagy kedves vagy ő akkor is fülig szerelmes beléd. Ha meg nem tetszel senkinek, akkor neki se fogsz, és akkor meg tök mindegy hogy viselkedsz akkor se jössz be neki. Tehát nem az számít hogyan viselkedsz, hanem azt nézik hogy más lányok hogyan állnak hozzád. Attól függ minden.

27/F

2011. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, undorítóak a nők. Majdhogynem az összesnek csak a tökéletes férfi kell, aki ismeri a kámaszutra mindegyik pontját, mellette még jóképű is, kigyúrt, és dúsgazdag.
2011. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sose csajoztam igazán, még csak nem is csókolóztam, de ahogy elnézem a helyzetet, jobb bele se kezdeni. Kellemetlen érzés, de kénytelen leszek hozzászoktatni magamat, hogy nő nélkül élem le az életem. Csak elvárásaik vannak, semmi más.
2011. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a bunkózással azt éred el, hogy a csaj halálosan besértődik, folyton ezen pörög, hogy te micsoda egy szemétláda vagy, úgy alszik el, úgy ébred, hogy, ó, az a köcsög! nem is a megsértődésen van a hangsúly. a lényeg az, hogy másra sem bír gondolni, csak rád. mindenről te jutsz az eszébe. elgondolkozik azon, amit mondtál. a lányok mindent elhisznek, akármilyen kritikát mondasz. nagyon a szívükre veszik, és szent meggyőződésük lesz, hogy az úgy is van (pl. hogy ronda, dagadt, lapos stb.). ezerrel fog hajtani, hogy megváltozzon a véleményed róla (am. a barátnői baromira nem fogják érteni, mert úgy tudják, hogy utál téged, és nem vágják, hogy akkor mit érdekli a véleményed, és miért teper.) Egy lány nem hagyhatja, hogy a róla kialakul negatív vélemény megmaradjon. ha viszont kedves vagy, akkor olyannak néz, mit az összes többi srácot. meg amúgy sincs benned kihívás. hidd el, nem csak a pasik akarnak hódítani. bár nem tudom... ha tényleg olyan jól nézel ki (tudom, felszínes vagyok) akkor elvileg nem lehetne probléma, mert a csajok egy részét nem érdekli, hogy hogy viselkedsz, csak azt, hogy jól nézz ki. nekem is van egy haverom, (mondjuk ő nem néz ki jól, de elég népszerű) iszonyat bunkó volt velem. olyan mélyen a lelkembe gázolt, hogy szavakkal nem tudom leírni, azt a nagyon kevés önbizalmamat is porig rombolta, amit nagy nehezen összegyűjtögettem. és nagyon utáltam. kerültem, meg minden, aztán elkezdett velem kedves lenni, és elég jóban lettünk. persze állandóan szívatjuk egymást, de mindketten élvezzük szóval jól van ez így. ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem minden lány ilyen, mint amilyenekbe te valószínűleg belebotlasz. én nagyon nem bánom, ha egy srác jól is néz ki, meg kedves is. mert van az úgy, hogy megismerek egy irtó helyes srácot, aki után döglenek a nők/lányok, csak aztán megismerem, kiderül, hogy bunkó/köcsög/szemétláda, és már egyáltalán nem látom olyan jó pasinak, és nem érdekel. ugyan ez fordítva is igaz. próbálj meg egy bizonyos értelmi színvonalat felállítani csajozásnál, és akkor talán találsz normális lányokat. :D (18/L)
2011. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De jó most jöttem rá h nem tartozok a női nembe én vmi ufó vagyok v biztos a kiközösítés miatt lehet...Velem aztán sokat bunkóztak a srácok bántott az biztos mert el is hittem mai napig is így van a hülye osztálytársakkal.....De nem hogy nem akarok nekik megfeleni hanem még vissza is akarom adni a dolgot....komolyan leszbi leszek
2011. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!