Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tönkremehetett a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehetett a kapcsolatunk, mert szinte nincs szex?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve vagyunk együtt és sajnos a pasim lelki és egyéb problémái miatt nem tudtunk szeretkezni (vagyis összesen 2-szer). Én igénylem a jó szexet, mert megtapasztaltam már és szerintem egy tartós, kiegyensúlyozott kapcsolatban ez fontos. A mostani barátom szűz volt és félénk, már a kapcsolat elején megmutatkozott, hogy lesznek problémák (merevedési problémák, izgult stb.), de kitartottam mellette. Sajnos az idő múlásával egyre ingerültebb és feszültebb vagyok és úgy érzem, hogy eltávolodtam a Barátomtól. Az a két alkalom isteni volt Vele, és annyira jó lenne, ha minden rendbe jönne.

Ti is eltávolodnátok a párotoktól, ha nem lenne rendben a szexuális életetek?

22/L


2009. júl. 18. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2009. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy igen. hiszen már te magad is leírtad a kérdésedbe, hogy egyre feszültebb vagy. szóval beszéjl vele hogy ez így nem fog müködni. ha gátlásai vannak, akkor legalább elégitsen ki szájjal, hogy addigra is megnyugodjál ,vagy bárhogy, de te élvezni akarsz.
2009. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van az előzőnek, keze meg szája addig is van, amíg rendbe nem jön. Ez eleve büszkeségi kérdés kellene, hoyg legyen egy önérzetes férfinál - nem hagyja kielégítetlenül barátnőjét. Ha egyik módon nem megy, van más is. Magától kéne csinálnia, de kérd erre, ha már ez van.


Nekem is volt nálam fiatalabb szűz srác, tudom, kicsit problémás ez (bár, nem mindig!) Nálunk az volt, hogy 2 perc után "felrobbant", amitől aztán totál ki volt akadva, ahelyett, hogy másként mentette volna a helyzetet. Nyalni viszont nem volt hajlandó. (az orális szexet alapból mindkét irányban elutasította, nem tudom, miért) Hát nem akarlak elkeseríteni, de nagyrészt emiatt tönkrement a kapcsolatunk...

2009. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egyetértek Veletek, köszönöm a válaszokat:) az az igazság, hogy elég ritkán(két kezemen meg tudom számolni hányszor), de kényeztet orálisan, sajnos eddig nem tudott kielégíteni így, pedig irányítottam finoman, hogy hogyan jó nekem, de valahogy sosem találja el(ugye ebben is tapasztalatlan volt). Saját tapasztalatom szerint szeretkezés közben sokkal hamarabb elélvezek, mint az orális szextől. A két szeretkezés alkalmával is kielégültem, és sajnos Ő nem, mert elfáradt a végére és lelankadt...utána orálisan próbáltam, de nem sikerült "életet lehelni" bele:( csak nekem az a fura, hogy az eddigi barátaimmal nem voltak ilyen gondok, sőt szinte le kellett állítani őket, mert már nem bírtam. most meg...:(
2009. júl. 18. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali!Én is hasonló cipőben járok,csak én pasi vagyok. Szerintem sajnos vége lesz az ilyen kapcsolatnak, hiszen hiányérzet sugalja át minden napunk és egyszer megkérded magadtól: "Ezt az életet akarom magamnak?" És lépni kell a szebb jövő jegyében.

Én 9éve vagyok együtt a barátosnőmmel, és már fél éve tuti nem volt rendes szex.Szóval fél év alatt kettő 20százalékos. Odafigyeltem nincs senkije, egyszerűen jégcsap.Még nem mertem lépni,nem szeretem a magányt,de mindennek van határa. Szóval neked is tenned kell magadért!

28F

2009. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tönkremehet,vagy rosszabbá fordul.Nálunk is vannak problémák,olyanok,hogy mindig fáj nekem a szex,és sajna mindig veszekedés lesz utána:(

Mondd el neki hogy igényled,ha nem is a szexet,legalább a pettinget.

2009. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utsó vok:ha petting van azt meg minél sürübben.
2009. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem feltétlen mehet tönkre. Még nagyon az elején vagytok és a fél év még nem nagy idő. Szerintem próbálj meg egy kicsit türelmesebb lenni a pároddal, ha igazán szereted akkor érdemes dolgozni ezen a problémán. Az én barátommal is voltak hasonló "problémák", de nem aggódtam igazából mert csak egy kis időt kellett adnom neki és magamnak. Az elején azzal szenvedtünk, hogy én el tudtam menni, ő meg nem szeretkezés közben és nekem sehogy sem sikerült kielégítenem őt. Aztán próbálkoztunk pettinggel és fokozatosan minden kialakult. Hozzá teszem mindketten szüzek voltunk és most szeretkezés terén semmilyen problémánk nincsen. Valószínűnek tartom azt, hogy a barátod izgul,ideges, sőt teljesítési kényszere is van, mivel meg akar neked felelni, ezek meg kihatnak a szeretkezésre. Adj neki még egy kis időt és legyél türelmes vele.


21/L

2009. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is vannak merevedési problémák nagyon sok is !! Nem áll fel , lelankad a hüvelybe is .... !!! Én már szakitani akkartam , de a b.nöm nem enged el !!! Pedig ö szex-és nimfomániás ! de én soha nem tudom kielégiteni orálissan sem !! Megcsalni nem csal meg tudom !! De én meg azt nem értem miért nem hagy ott ???
2009. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem igényli gyakran, akkor semmi gond, annyiszor csináljátok, ahányszor jól esik, akár évente egyszer is, ha az elég nektek. De azt írtad, nálatok nincs meg ez a harmónia, neked teljesen más igényeid vannak, mint neki, ilyenkor sajnos igen, tönkremehet a kapcsolat a szex miatt.
2009. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!