Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj az, hogy szex téren...

Baj az, hogy szex téren tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. S "tiszta". Van barátom már egy éve s egyben ő a legjobb barátom. Nem adnám őt semmiért sem. Nem volt közöttünk szexuális kapcsolat csak ő újjazott. Szeretnék már vele lefeküdni de nekem nagyon kellemetlen, hogy még tapasztalatlan vagyok és nem tudok neked örömet szerezni. A volt barátom pedig rám írt megkérdezte, szűz vagyok-e még. Elárultam, hogy igen. S azt mondta, hogy az ő barátnője vékony, magas és nagyon jó az ágyban. Ez nagyon lehangolt.
2011. nov. 4. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
csináljátok ugy hogy neked csak feküdni kelljen nyitott lábakkal és élvezni
2011. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nyugodtan lehetsz tapasztalan van abban valami izgató, és tud lehangoló lenni, ha egy nő túl profi.
2011. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne ragodj,senki nem születik ugy,hogy tapasztalt :)Ha görcsölsz,csak rosszabb lessz,lazulj el,engedd el magad,es minden jön magatol,es jo lessz meglatod! 22/f
2011. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ucsiha Madara ***** válasza:
69%
Ha vele akarsz lefeküdni, miért akarsz NEKEM örömet szerezni?
2011. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

"...nekem nagyon kellemetlen, hogy még tapasztalatlan vagyok és nem tudok neked örömet szerezni."

Nekem te ne okozz örömet, foglalt vagyok!

2011. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
*neki* elnézést elírtam ... :-)
2011. nov. 4. 22:52
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

"... S azt mondta, hogy az ő barátnője vékony, magas és nagyon jó az ágyban."


Háhááá. :D Könnyezem. :D


Egyébként gyakorlatilag a lányoknak semmi feladata nincs, mint asszisztálni a srácnak szex közben. Tudni kell jelezni, hogy mi esik jól, meg póztól függően kivenni a szerepedet a testmozgásból. Miután szűz vagy, ezért utóbbival első alkalommal nemigazán fogsz találkozni, de még talán a második során se.

2011. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem úgy született h tapasztalt a szexben! Szal nyugi és légy természetes:)
2011. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Answarez ***** válasza:
35%
Betaníthatlak. A Kezdő tanfolyam ingyenes,és kellemes a záróvizsga.
2011. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nyugi, pár év múlva már bőven lesz tapasztalatod.
2011. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!