Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj az, hogy szex téren...

Baj az, hogy szex téren tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. S "tiszta". Van barátom már egy éve s egyben ő a legjobb barátom. Nem adnám őt semmiért sem. Nem volt közöttünk szexuális kapcsolat csak ő újjazott. Szeretnék már vele lefeküdni de nekem nagyon kellemetlen, hogy még tapasztalatlan vagyok és nem tudok neked örömet szerezni. A volt barátom pedig rám írt megkérdezte, szűz vagyok-e még. Elárultam, hogy igen. S azt mondta, hogy az ő barátnője vékony, magas és nagyon jó az ágyban. Ez nagyon lehangolt.
2011. nov. 4. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Segítek tapasztalatokat szerezni az első óra ingyenes...
2011. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem.
2011. nov. 5. 21:56
 13/15 sovjet válasza:

halgas az ösztönödre és az erö legyen veled :P

a szexet nem lehet el szurni föleg ha ez az elsö :))

2011. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 timido ***** válasza:
ha tudja a fiú,akkor semmi gond nem lesz abból, hogy még tapasztalatlan vagy. Szépen meg fogod tapasztalni hogymozogj. Ha elég béna vagy (mint amilyen én is voltam) akkor nem kell elpirulni, hanem egyszerűen csak mondd, hogy bocsi, tudod kezdő vagyok. Én még a lovagló pózt sem tudtam az elején, fogalmam nem volt, hogyan kéne mozgatnom a csípőmet, de csak mosolyogtunk rajta. Aztán egy későbbi alkalomkor visszatértünk rá, és akkor már jobban ment sokkal. :) Szóval majd belelendülsz. :)
2011. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hagyd hogy irányítson...Vagy kérdezd meg tőle,hogy hogyan szereti,kérdd meg,hogy segítsen,hogy mondja el mi esik neki jól...értékelni fogja...senki sem születik úgy,hogy ért hozzá.hagyatkozz az ösztöneidre.

ez olyan mint a csók.ki mondta meg hogy most balra/jobbra le/fel tedd a nyelved?senki...csak úgy jön!érzésből...

2011. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!