Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexhez elég annyi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexhez elég annyi, hogy kifejlődött a tested? Szellemi érettség nem is kell hozzá?! Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

mindenhonnan ezt hallani: a fiatalok egyre korábban kezdik a szexuális életet. pedig szerintem régen is akadtak kirívó esetek. elég hozzá ennyi? hogy legyen egy nedves punci meg egy álló farok, de nem számít, hogy az illetők még csak 13-15 évesek? gyerekek, a szó szoros értelmében (14 éves korukig-büntetőjogilag). igen, azt is tudom, hogy egyes népcsoportoknál az ennyi idős lányok már feleségnek valók...de szerintem ez akkor sem normális...vagy csak én vagyok ennyire konzervatív?!


20/L


2009. júl. 18. 01:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A b@száshoz elég.... a szeretkezéshez szerintem KELL a szellemi érettség. Hogy a meghitt pillanatokat hasznosan töltsük, hogy észrevegyük mi jó a párunknak, vagy ami nekünk jó arra rávezessük a párunkat. Ha a csajszinak épp megvan, a barátjának nem kell kimaradni semmi jóból. Sőt, ugye ott a petting az sem mindegy, hogy csinálják.

És a sok 20 év alatti aki teherbe esik, mert ők "védekeznek"..na persze. A védekezéshez kell legjobban a szellemi érettség. Nem mindenkinek van meg.


Én is 15 éves voltam amikor elveszítettem a szüzességemet a szerelmemmel. Védekeztünk, ő elélvezett és kb. ennyi volt. Nem csinált nekem semmit viszonzásul, ezért a szex kb. havonta egyszer volt. Szellemileg még jobban felnőttem, másik párom van, ővele csodálatos a szex.

18L

2009. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Valóban lezüllött a világ egy hihetetlen szintre, és ezért valóban a liberális gondolkodás a felelős, és a média, amiket ez befolyásol. A fiatalság nagy része erkölcsből finoman szólva hiányt szenved... Tudom, hogy az emberek többsége manapság nem vallásos, és agybajt kap ha meghallja azt, hogy "kötelező erkölcs- vagy hittanoktatás", de valljuk be, talán sokat lendítene a következő generáció hozzáállásán, és talán a mostaninál értelmesebb, élhetőbb világ létrehozását eredményezné. Én nem vagyok vallásos, de így látom, és éppen ezért támogatom az ilyen törekvéseket.


Egy gyerek minimum 16 éves koráig a hobbijaival legyen elfoglalva... Tudom-tudom, sok itt az a lány aki 15 évesen már elég érett, a szexhez is, de semmi bajotok nem lesz tőle ha még egy évet vártok. Én is úgy éreztem, érett vagyok, aztán mégis későbbre csúsztattam, mert hát ráérek, és legalább kiderül, hogy a barátom valóban szeret-e vagy csak a testi szükségleteinek kielégítésére használna.

2009. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tényleg legnormálisabb kérdés a sok közül...


Egyszer randiztam egy gyerekkel,és mikor elmentem barátnőmmel wcre,kérdezte bejön e a csávó....mondom persze...."NAA,AKKOR SZEXELJETEK ESTEEE :)" azt hittem kib@szom a wc ablakán...

2009. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!