Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexhez elég annyi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexhez elég annyi, hogy kifejlődött a tested? Szellemi érettség nem is kell hozzá?! Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

mindenhonnan ezt hallani: a fiatalok egyre korábban kezdik a szexuális életet. pedig szerintem régen is akadtak kirívó esetek. elég hozzá ennyi? hogy legyen egy nedves punci meg egy álló farok, de nem számít, hogy az illetők még csak 13-15 évesek? gyerekek, a szó szoros értelmében (14 éves korukig-büntetőjogilag). igen, azt is tudom, hogy egyes népcsoportoknál az ennyi idős lányok már feleségnek valók...de szerintem ez akkor sem normális...vagy csak én vagyok ennyire konzervatív?!


20/L


2009. júl. 18. 01:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Milyen kár, hogy századszorra teszik fel ezt a kérdést.

Ne általánosítson senki.

Másfél éve vagyok együtt a 14 éves barátnőmmel, lefeküdtünk már, nem hinném hogy a kor miatt vártunk volna ezzel.

2009. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 1 év után volt pofánk. Jézusom.
2009. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Megint előző vagyok. Mi 1 év után gumival csináltuk, szeretjük egymást. Szerintem jobb, minthogy a "szellemileg" is érett 20 éves nőcike 2 hét után lefekszik a barátjával, csak mert ő már olyan nagylány. Persze védekezés nélkül, lesz ami lesz alapon, csak mert elkapta a hév, aztán futás a 72 órásért. A szellemi érettség kell hozzá, de ez nem korfüggő.
2009. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2 hét után? Miről beszélsz? Már az első randin :)
2009. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Azt el felejtettem hozzátenni, hogy sajnos.

2009. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

Akárhogy is nézzük ez a ránk erőltetett liberális (zs 1do) "kultúra" része! Nagyjából a módszerváltás környékétől eredeztethető. De sokaknak be jön ez a libsi gondolkodás. Nem tudok mást írni: jöjjön akkor az erkölcsi hanyatlás. Egyedül sajnos nem tudom kihúzni belőle a világot.

21F

2009. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak testi , de lelki érettség is kell hozzá. :)
2009. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Minden kornak megvan a feladata. Bár a mai lányok fejlettebbek testileg és hamarabb érnek, egy 13 éves lány még nem alkalmas szexuális életre, mert még fejlődésben van a szervezetük. Az Ő feladatuk ebben a korban a tanulás, játék, barátkozás. Utána jön a kamaszkor, amikor érzelmileg elég labilisak, ezért egy szexuális együttlét ebben a korban nem feltétlenül pozitív hatással van rájuk. A kamaszkori szerelem jó alapot adhat a későbbi párkapcsolatokhoz, lehetnek érintések, csókok, de ez a kor még nem a beteljesülésre hivatott. Én a 18 évestől kezdődő korosztályt tartom alkalmasnak arra, hogy szexuális életet éljen, mert már alkalmasak erre minden szempontból és elég érettek ahhoz, hogy mérlegelni tudjanak és felnőttként éljék meg. Gyermeket pedig csak annak szabad vállalni, aki valóban felelőssségteljesen tud gondoskodni róla, legalább a minimumot meg tudja teremteni a gyerekvállaláshoz. Egy gyereklány erre alkalmatlan. Sokban hibásak a szülők, hiszen nekik kellene úgy irányítani a gyereküket, hogy tudják melyik korban mi a feladatuk, mi a jó és mi rossz. Hibásak a médiák is, hiszen mindenhol helyet adnak az erotikának, de ezt nemcsak a megfelelő korosztály látja, hanem a gyerekek is és kiváncsiságból belemennek.
2009. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazából, nem tudom hogy mi lehet a mostani fiatalokkal, bár én sem vagyok csak 20 éves, de azért elég későn érő típus vagyok, hiszen elég sokáig nem is érdekeltek a lányok, olyan szinten, hogy mindenképpen kell egy, hogy megdughassam. Pedig én is azokat a filmeket néztem, amik mennek a TV-ben, nekem is volt már egy ideje internetem, szóval mint minden átlagos fiatalnak, mégis normális lettem. Lehet a környezet, vagy a szülők jobban befolyásolják ezeket a dolgokat szvsz.
2009. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Bár 15 éves lány vagyok és nem vagyok már szűz igazat kell neked adnom

előző barátommal vesztettem el a szüzességem valentin napkor mikor betöltöttem a 14et egy évig voltunk együtt, nem gondoltam ara hogy korai mert lő "nagy szerelem" aztán jött a másik , vele több mint gy éve együtt vagyunk

persze gyerek vagyok ő már elmult 20éves, testi kifejlttségem megvan, ár nmis ez a lényeg mert mint minden nő énsem vagyok mg elégedve magammal,a szellemi részéől annyit, én tudok komoly és komolytalan is lenni, tudok mikor mi kell és ez nagyon fontos

Viszont azt már sosm fogok megérteni, hogy gy velem egykorú lány vag setleg fiatalabb, hogyan képess naponta váltogatni max hetente a paijukat hobbi szinten,szerintm ez az ami undoríto

én nem bántam mg gyik szeretkezésemet sem remélem a véleményem nem fog változni erről

2009. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!