Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexhez elég annyi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexhez elég annyi, hogy kifejlődött a tested? Szellemi érettség nem is kell hozzá?! Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

mindenhonnan ezt hallani: a fiatalok egyre korábban kezdik a szexuális életet. pedig szerintem régen is akadtak kirívó esetek. elég hozzá ennyi? hogy legyen egy nedves punci meg egy álló farok, de nem számít, hogy az illetők még csak 13-15 évesek? gyerekek, a szó szoros értelmében (14 éves korukig-büntetőjogilag). igen, azt is tudom, hogy egyes népcsoportoknál az ennyi idős lányok már feleségnek valók...de szerintem ez akkor sem normális...vagy csak én vagyok ennyire konzervatív?!


20/L


2009. júl. 18. 01:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Szia!! Szerintem teljesen igazad van. Én se tudok találni egy rendes lányt se mert szinte már 10 -éves koruk óta B@sznak össze vissza. Márk kezdek aggódni kivel akadok össze. 15/F
2009. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Aztán persze 18 éves korukba rinyálnak hogy ők ezt hogy megbánták meg milyen rossz volt,traum stb,stb


-Előző volta,

2009. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 aTeE ***** válasza:
43%

Elég a kifejlődött test.

De hogy most jó lesz-e az a sex vagy nem,az már a szellemi érettségen múlik.


20F

2009. júl. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de 13-14 évesen az egy GYEREK teste! ez olyan, mintha én most 20 éves agyilag-testileg kifejlett lány létemre ráizgulnék egy 14 éves kisfiúra (mert fordított esetek nagyszámban előfordulnak-14 éves lány 20as fiú)...hát, mit tudnék kezdeni egy 14 évessel!? még a gondolat is beteges -.-'
2009. júl. 18. 01:56
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Kifordult a világ magából, az az érzésem mostanában.

Amúgy mi vagyunk többségben, akik úgy látják a dolgot, ahogy te!

Undorítóak lettek a tinik (legalább a 80%-uk az).

23 évesen megáll az eszem, hogy miket művelnek és mindezt még nagy dobra is verik.....blááá!

2009. júl. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jól látod a dolgokat...

A mai fiatalság...szánalmas. Elég csak itt körűlnézni a kérdések között: ciki hogy szűz vagyok 13 évesen?; dobni fog a barátom azért mert nem tudok szopni?; szeret a barátom de ha nem fekszek le vele dobni fog...14vagyok stb.

Igazából az a gond hogy az egész világ el van cseszve...a média, főleg a tv...megy az általános népbutítás, fejlesztik vissza az oktatást, f*szágokkal tömik a gyerekek fejét naná hogy egyre hülyébbek! Tisztelet a kivételnek...13évesen én csókról mégcsak álmodni se mertem, ők már kefélnek...hurráXD


Mellesleg azoknál a népcsoportoknál a nő=szexrabszolga...erről ennyit. Elméletileg mi civilizáltak vagyunk, mindenki egyenlő blabla...

Igazándiból engem nem az zavar amit csinálnak...mert ha akarják, élvezik csinálják...hanem az hogy a komolyság legcsekéjebb szikrája sincs meg ezekben a "kapcsoaltokban"...engem ez zavar mert pl a sok csaj fél attól hogyha nemjó az ágyban elhagyja a barátja stb. Egy kapcsolat a szerelemről a másik tiszteletéről szól...ebbe nekem k*rvára nem fér bele az hogyha nem tudsz szopni dobnifoglak!


Mind1...hogy a kérdésedre válaszoljak: gyakorlatilag elég...ha csak a technikai részét nézzük...de szvsz a sex a másik mélyebb szeretetéről szól arról hogy örömöt szerezzünk a másiknak, egymásnak...na ehez már bizonyos fokú szellemi érettség is szükséges amivel a 13-15éves korosztály csak igen kis hányada rendelkezik(mert ugye tisztelet a kivételnek)! Szerintem a legtöbben enm érettek eléggé hogy sexeljenek...csak rajtuk vana társadalom "nyomása" mert ciki szűznek lenni stb...

17/F

2009. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
84%

A világ tényleg kifordult sarkaiból, ebben csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal.


Jómagam is nemegyszer tapasztaltam életem 21 éve alatt, hogy mennyire lezüllött a mai fiatalság kirívó többsége (tisztelet a kivételnek, mert szerencsére még vannak olyanok is).

Ez elsősorban a médiának, a liberálisabb gondolkodásmódnak és a nem megfelelő szülői nevelésnek tudható be.

Jónéhány dologban én is a konzervatívabb emberek csoportjába tartozom, de ebben a témában különösen.


Persze eltérő népek, eltérő szokások. Régebben nagy hangsúly volt a valláson, kultúrán, ám mára ezek nagy része eltűnt, "hála" a globalizációnak.

A jelenlegi kor igazából egy átmeneti időszak, ilyenkor felejtik el az emberek a régi szokásaikat és tanulják az újat. Ettől függetlenül én úgy vélem, hogy bizonyos határokat ilyen téren is be kell tartani.


A szülőnek a gyerekkel le kell ülnie és megbeszélni a dolgokat. Olyan időket élünk, hogy már a csapból is a szex folyik, meg a 80-as, 90-es években készült filmek (amelyeket rendszeresen vetítenek Magyarországon) is azt sugallja a gyereknek aki nézi (12es karika mellett persze), hogy abból áll a fiatalok élete, hogy fűvel-fával összefekszenek és az milyen jó, meg ettől lesz menő valaki, ezzel lehet felvágni hogy "nekem már 6 csaj megvolt", "lesz*ptam mindenkit a házibulin", etcetera..

Jobb ha a szülő magyarázza el a dolgokat, mint hogy a gyerek a tévéből és az újságokból tanuljon, vagy saját szakállára próbálja kitalálni a dolgok menetét.

2009. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyet értek Veled! Én fiú vagyok, de szerintem is nagyon kevés az, hogy valakinek kifejlődik a teste! Felelősség is kell hozzá és, hogy tudják, minek mi a következménye. Emellett a kölcsönös szeretet, tisztelet, hűség, őszinteség, bizalom és megbízhatóság! És ezt az ilyen fiatal gyerekek, nem tudják egymásnak megadni, mert még nincsenek azon az értelmi szinten!
2009. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen egyet értek az elsővel (és én is 15 éves fiú vagyok :D ) én egyáltalán nem vágyok arra hogy minnél hamarabb ágyba vihessek egy lányt. Engem rohadtul nem izgat fel, ha járok 2 hete egy lánnyal, és túl vagyunk mindenen, mert az úgy is hamar ki fog égni. Persze, az első tapasztalatokat érdemes fiatal korban beszarezni, a kérdés az az, hogy mégis, MENNYIRE fiatal korban...

Igazából szerintem nem a testi érettségen, hanem az egymáshoz (és a szexhez) való viszonyuláson múlik a dolog. Nem, nem minden tini olyan, mint ahogy leírtad, nem mindenki b@szik 14 évesen mint az üreginyúl.

Mint ahogy valaki előttem leírta a média (a TV és az internet) vastagon benne van a mostani fiatalok attitűdjében, ha az okát keresed a dolognak.

Ha a személyes hozzáállásomra vagy kíváncsi, mint egy mai tizenéves, akkor azt kell hogy mondjam, hogy én CSAK komoly kapcsolatban fekszek le lánnyal, hosszú ismerettség után. Nézd, a szex (mint ahogy tudod 20 évesen) hozzátartozik az emberi léthez, és mindig is hozzátartozott, ez már kérdés, hogy a kor, amikor elkezdik mennyire kitolódik fiatal korra.

2009. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
94%

Végre találtam értelmes kérdést is ebben a kategóriában, és legfőképpen: értelmes válaszokat!

Jó látni, hogy vannak komoly gondolkodású 15-16-17 évesek is. Le a kalappal!


19/L

2009. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!