Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat: meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat: meddig tartott és milyen időközönként találkoztatok? Nem kell elítélni!

Figyelt kérdés
A nyitott kapcsolatok érdekelnének, hogy kinek mennyi ideig tartott, milyen időközönként, hol találkoztatok.... Én megismertem egy srácot nemrég, akivel úgy volt hogy járunk, aztán kiderült hogy nem akar komolyat.... Amikor még úgy volt hogy járunk lefeküdtem vele, aztán nyitott kapcs.-ban egyeztünk meg. Aztán rá 2 hónapra megint lefeküdtem vele, de azóta nem találkoztunk csak így futólag hogy szia-szia.... Nektek ez hogy működött? 18/L
2009. júl. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nyitott kapcsolat. A nyitott kapcsolat az amikor a felek között valamilyen szoros kötődés van, pl. együtt élnek, netán van gyerekük is és mindemellett megegyeznek, hogy létesíthetnek szexuális viszont mással is.


Az, hogy valakivel találkoztok és néha lefeküdtök egymással az csak "egy kis szórakozás".

2009. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
valóban, ez nem nyitott kapcsolat, hanem "kefélgetés"...a nyitott kapcsolat az, mikor már viszonylag hosszú ideje együtt vannak az illetők, és megegyeznek abban, hogy mindketten nyithatnak idegenek felé.
2009. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos,én is is ugyanígy jártam! Én 17 vagyok , a srác 23! Először ő nyitott felém , járni szeretett volna,de engem nem érdekelt a fiú , aztán 1 hónap után megkedveltem és őrülten belézúgtam , persze ekkor már én nem kellettem neki,amit akkor még nemtudtam:) Ez volt 1,5 éve,azóta is szeretem:)

a történet lényegében: miután megismertem nagyon sokat találkoztunk , majd 5 hónap után lefeküdtünk aztán egy hónap mulva újra,majd 2 hetente,kisebb-nagyobb megszakításokkal , aztán hetente , majd amint időnk engedte naponta! Egyre erősödött bennem a szerelem,ő is kedvelt meg vágyott Rám...de zavarta a korkülönbség.Nos ,ebbe bele kellett törődnöm...körülbelül egy hete megszakadt ez az egész,mert ő nem így képzeli el a jövőjét,és új lehetőségekre vágyik:(

Hidd el hogy ez hosszútávon nem fog működni,biztos hogy az egyik félnek nagyon fájni fog a vége!

Én is megbántam hogy belementem,ugyanakkor örülök:)

Még mindig reménykedem.Nagyon ritkán még összejárunk egy-egy alkalomra,nagyon nehéz,de benne vagyok amig tehetem,mert ha már vele lehet a mennyországban érzem magam:)

De vigyázz! Ha a fiú CSAK szexet akar, ne hagyd hogy szerelmes légy! Jobb tévedni százszor:)Ne hagyd hogy kihasználjon:)

Egyébként egy darabig működik ez is,meg izgalmas és jó,de egy idő után nem az igazi:)

Egy kalandnak megteszi:)

Nem ismerlek,de tényleg vigyázz,én teljesen kikészültem:(

2009. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23:37: Milyen korkülönbség? Az a 6 év??? Az mióta számít soknak??? Ez a srác nem komplett...
2009. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy én is így vélekedem:D
2009. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kapcsolatom..nagyon megbántam mivel vele volt az elsőis és nem jöttem rá h neki csak dugásra vagyok jó...:S
2009. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!