Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan srácról, akivel még nem is találkoztatok és már szerelmemnek hív? Lehet később még ebből komoly kapcsolat ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,akik player benyomást keltenek,tehát babyznek és szerelmemeznek pedig még nem is volt találkozó.Fogok találkozni egy sráccal,aki eleinte tök normális volt,de egy hónap után előjött a szokásos player dumákkal:(Felejtős a srác szerintetek?
2011. jan. 6. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kérdéses, hogy felejtös.

Ez szánlmas basszus.

2011. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Az attól függ ,hogy te is mondogatod e neki. Bár a "szerelmem" elég túlzás:S
2011. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom vissza,sőt már mikor az elején elejtett egy "kedvesem"szót,leszúrtam,hogy ne hívogasson így és sehogy máshogy,mert a végén még azt hiszem,hogy egy szoknyapecér:)Azután nem is hívott így,de 2 napja állandóan ezzel a hülye szöveggel jön,mintha begolyózott volna:D
2011. jan. 6. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem is szánalmas.. nekem az jön le belőle h kb mindenkinek ezt mondogathatja.. márpedig aki ilyen szavakkal mint "szerelmem" ilyen könnyen dobálózik azt nem tudod komolyan venni.

volt ilyen velem is h kb 2x beszéltünk facebookon egy ismeretlen sráccal aztán már kedvesem meg minden, kértem h ezt ne, erre meg még ő volt megsértődve..-.-

2011. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sima lúzer,aki próbál magabiztosan viselkedni,de igazából bizonytalan.

De személyes találka nélkül ez nem sokat jelent,főleg ha már régen beszélgettek egymással.Lehet a totális unalom jele is.Mondjuk én senkivel nem pötyögnék neten 1 hétnél tovább.Egy hét fölött ez is lúzerség,tehát te is az vagy,uh nem hibáztathatod a gyereket.

2011. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sya,nekem mindegyikből volt tapasztalatom,az akkori barátom már szerelmet vallott már a találkozásunk elött és ebből egy igazi szerelem lett mind a 2-őnk részéről 2 évig voltam vele,de sajnos jött egy másik és eldobtam magamtól őt aki,megbecsült,imádott,mindent megtett volna értem!!egy olyanért hozzáteszem aki már pár hét után kimondta h szeret,hitegetett,csináltatott egy szivnyakláncot és még a nevem is bele gravíroztatta,mindezt a találkozásunk előtt jóval,én persze naív es hiszékeny voltam,ittam minden szavát!!a találkozásunk jó volt ,de egyben rossz is,pár dolog nem tetszett a felfogásában,de mégis valahogy maga köré csavart,most ott tartunk hogy több mint 1 hete nem keres,semmi életjelet nem kapok,még szilveszterre sem,én nem fogok futni utána,ha nem hát nem!ebből látszik hogy az ő szerelme nem volt őszinte és tiszta!szóval ebből azt akartam megértetni veled hogy ez pasitól függ,nekem volt ebból jo és rossz tapasztalatom egyaránt!!20/Llégy azért elővigyázatos velük!!!!nehogy úgy járj mint én!!:S
2011. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
óvodás-.- nekem is volt ilyen
2011. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!