Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 16,4 a Bmi-m. lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16,4 a Bmi-m. lehet hogy ezért késik a mensesem már pár napja?

Figyelt kérdés
még egy kérdés: ha már terhes vagyok akkor 2 hónapos. ennyi idő alatt már észre vettem voltna a tüneteket nem?főleg h nagyon sovány vagyok.46 kg.
2008. ápr. 6. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
pff... a 45 kg-hoz 160 cm vagyok és izmos kis fenekem van, mivel táncolok és van mellem is! a barátom pedig 192 cm szép nagy kezei vannak! Minden arányos rajtam, látható és fogható! Nem tudom, de szerintem eddig olyen csajokat láttál, akik nem nőiesek 60 kg alatt... pedig vannak ilyenek ám! De persze van olyan pasi, aki azt mondja, hogy nagy bőröndbe jó pakolni....
2008. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
én eszek de egyszerűen nem hízok. már voltam dokinál és kaptam vitamininjekciót 6 szor is de ez sem használ túl sokat:S
2008. ápr. 7. 19:02
 13/15 A kérdező kommentje:

én eszek de nem bírok sokat. már kaptam is a dokitól injekciót, vitaminosat 6* is

de nem sok eredménye mert nincs étvágyam:S

2008. ápr. 7. 20:31
 14/15 A kérdező kommentje:
hoppá ezt véáletlenül kétszer írtam le:)
2008. ápr. 7. 20:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, simán lehet, hogy emiatt késik. A 16.4 tényleg baromi alacsony (18 alatt már kórosan sovány az ember, 20-25 a jó).

Tényleg vannak olyan emberkék, akik egyszerűen képtelenek hízni - hogy én hogy irigylem őket ;-) De ennek valószínűleg valamilyen belső szervi gond lehet a kiváltó oka (pl. pajzsmirigy problémák). Szerintem minél hamarabb keress fel egy orvost, aki alaposan kivizsgál. És az sem árt, ha nőgyógyász tanácsát is kikéred, hátha tud valami olyan védekezési módot ajánlani, ami neked megfelel.

2008. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!