Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 16,4 a Bmi-m. lehet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16,4 a Bmi-m. lehet hogy ezért késik a mensesem már pár napja?

Figyelt kérdés
még egy kérdés: ha már terhes vagyok akkor 2 hónapos. ennyi idő alatt már észre vettem voltna a tüneteket nem?főleg h nagyon sovány vagyok.46 kg.
2008. ápr. 6. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
persze jhogy észrevetted volna! és ha azóta megjött akkor nem is lehetsz. ne aggódj, pár nap késés még nem a világ!!
2008. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
msot megnyugtattál:) köszi:) lehet h az idegeskedés miatt is. túl parázós vagyok ilyen téren. egyébként a "dolog" után már 2szer is megvolt.és igazából nem is volt konkrétan szex hanem csak petting mégis féltem h esetleg nem került e barátom ujjára előváladék...de akkor remélem nem:)meg az egész a mensi előtt volt 3 nappal. tényleg köszi a megnyugtatást:)
2008. ápr. 6. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Bocsi mi az a bmi?

Am igen 2 hónaposan észre vetted volna már...

2008. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16,4 a bmi-d??? nekem már 18-nál kimaradt... szoktál te enni?? ez súlyos...
2008. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mármint pont hogy nem súlyos... egyél valamit
2008. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hízókúra, mert nem fasza zörgőcsontú lányokkal lefeküdni, 60 kg alatt nem lehet mit fogni rajtatok, ráadásul az egészségedet is tönkreteszed! Legyen eszed csaj!
2008. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a 16,4 bmi kib*szott kevés, már elnézést. nem csoda, hogy nem jön meg a menstruációd!!!! egyél, könyörgöm.
2008. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Felborult a hormonhaztartasod.

Van anorexias ismerosom, a BMI-je hasonlo, es masfel eve nem menstrual.

Orvoshoz kene menni, ha igy marad, de ha eveszavarod van, azzal is mihamarabb.

2008. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 45 kg vagyok és még sosem volt panasza a barátomnak arra, hogy nincs mit fognia rajtam! Szerintem badarság ez a hozzászólás, hogy 60 kg alatti lányokon ninc smit fogni... ekkora hülyeséget...
2008. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó akkor a haverodnak biztok kicsi kezei vannak vagy te vagy másfél méterhez 45kg-hoz, nekem biztos nem a nőiesség ugrana be erről a súlyról... ennyi
2008. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!