Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20 fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedek. Késik a mensesem, lehetek terhes vagy csak a fertőzés okozott egy kis zavart?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a második levél tablettát. Előző menses befejeztével görcsölni kezdett a hasam (menstruációs görcsök, tartott 3 hétig, vérzés nem volt csak a fájdalom). Már egy ideje Candida fertőzéssel küszködök, és az orvosom úgy gondolta, ez térhetett feljebb és okozta a hasfájdalmamat, antibiotikummal kezelte - aminek eredménye ként, a gombás fertőzés ismét életre kellt - hasi görcseim elmúltak, viszont a megvonásos vérzésem nem jelentkezett a tabi mentes szünetben eddig.

Minden tablettát rendesen vettem be, egyszer se későn, és mikor antibiotikumot szedtem figyeltünk, hogy a barátom ne menjen el bennem.

Nem tudom, normális, hogy a vérzésem nem jött meg, vagy menjek a gyógyszertárba gyorstesztért?


2009. jún. 15. 18:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Az még fontos, hogy első hónapba nem volt semmi panaszom, és a megvonásos vérzésem is megjött egyből az utolsó tabi beszedése után! A probléma most a második hónapban kezdődött.
2009. jún. 15. 18:49
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat... minden értelmetlen hülye kérdésre mint lepedőről teherbe esni és egyéb roppant értelmes dologra érkezett válasz csak erre nem...
2009. jún. 16. 15:58
 3/3 anonim válasza:

Nem tartom valószínűnek hogy terhes lennél, de hát sohasem lehet tudni mert a fogamzás gátlók és az amiket leírtál hogy szedted okozhatott hormonzavart!Én azt ajánlom neked hogy menj el a dokidhoz mert neadjisten komolyabb gondod is lehet egy terhességnél!De az is lehet hogy nincs nagy baj mindenképp menj orvoshoz!


Üdvözlettel:Halmainé

2009. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!