Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 12-13 éves lány készen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12-13 éves lány készen állhat a szexre? Valóban élvezheti azt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy alig 13 éves lány, aki nagyon büszke arra, hogy Ő már él szexuális életet. A múltkor a férjemnek és az öcsémnek mesélte, hogy Ő mennyire élvezi és kívánja a szexet a pasikkal.

Nincsen párkapcsolata, csak úgy össze-összejár más más pasikkal szexelni.

Gondoljátok, hogy egy 13 éves teste tökéletesen készen áll a szexre? Tényleg ennyire igényelheti egy ilyen kislány a szexet?


2012. jan. 2. 00:23
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%
Élvezheti de attól még mentálisan nem érett rá. Egy ekkora gyerek teljesen mindegy milyen fejlett, agyban még gyerek. 17-18 éves korra érik meg agyban valaki. Sőt..saját tapasztalatól szerintem húszon felül volt a szex minden szempontból a helyén.
2012. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
élvezni élvezheti, de készen semmilyen szinten sincsen rá!
2012. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi visz rá egy kislányt arra, hogy a férjednek és az öcsédnek ilyenekről beszéljen??? Azt mondják a pszichológusok, hogy aki gyermekként ennyire túlfűtött szexuálisan, annál megvan az esélye, hogy szexuálisan bántalmazták... elgondolkodtató.

Amúgy nem hinném, hogy ennyire igényli a szexet, inkább úgy gondolom, hogy ettől nagylánynak érzi magát. Vagy kompenzál vele pl. szeretethiányt.

2012. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Anatómialig szerintem készen állhat, sőt, ha belegondolunk, szinte abban a korszakban vagyunk rákattanva a legjobban a dologra, én pl lépten nyomon maszturbáltam 13 évesen és nagyon sokat gondoltama szexre. Igaz, hogy aztán csak 16 évesen tettem meg, de előtte nem is lett volna kivel, azért 10 évvel ezelőtt még más volt a helyzet.

Persze, lelkileg nem áll készen rá, arra majd rájön később ő is.

Amúgy ha utána jársz kicsit a történelemben teljesen természetes volt ennyi idősen akár szülni is( jó, legyen inkább 14).

2012. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%

Nézzétek meg a mostani 13 éves lányokat. köszönő viszonyban sincsenek azokkal a 13 évesekkel, akik mi voltunk. (legalábbis én) Érdekeltek a fiúk, de mondjuk egy kézfogás, esetleg egy rövid csók ki is merítette...

Tanítok, látom a 13 éveseket... elszomorító, és felháborító, legtöbbjükön több a smink, mint az egész tanári karon. Biológiailag érett rá, hiszen évekkel ezelőtt, vagy más kultúrákban még a mai napig is ilyen korban adják férjhez a lányokat, akik hamarosan szülnek is.

de hogy mentálisan biztosan nem érett rá, az tuti.

Én 16,5 voltam, mikor már egy éve jártunk, megtörtént. Majd a 3. alkalomnál kiszakadt a gumi, esemény utáni, stb. Na akkor értettük meg, mi erre nem vagyunk felkészülve. Szerintem jó fél évig hanyagoltuk is utána.

2012. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
57%

Saját tapasztalat. Én 12 évesen veszítettem el. Cseppet sem élveztem, sőt.

Utána sok pasim lett, igyekeztem élvezni, vagy bizonjyítani magamnak, hogy élvezem a szexet. Először a jelenlegi férjemmel élveztem el szex közben.

2012. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem viszont készen áll rá. Nem egyszer hallottam már,hogy ilyen fiatalon szültek egészséges gyereket.

Az más kérdés,hogy ez nem helyes." és társai.



A ivarérettség és a tenyészérettség az nem ugyan az!!!


Már elnézést a megfogalmazásért de másképp nem tudom.

Attól mert valaki menstruál, még nem jelenti azt, hogy alkalmas kihordani egy gyereket, komolyabb testi károsodás nélkül, ami lehet csak évek múlva jelentkezik.


Gondoljunk bele, 13 évesen még nagyon sokat fejlődik, sőt, ekkor a legtöbbet, a méhszalagok még nem elég erősek, a szoptatásról nem is beszélve. Miből vegye a szervezet az utód táplálásához az energiát, ásványi anyagokat, ha saját magának is óriási igényei vannak? Persze lehet egészséges gyereket szülni. Csak majd lehet a maminak 20 évesen kihullik az összes foga, kifordul a méhe, csontritkulása lesz, ha nem vérzik el szülés alatt.


A szextől talán ennyi idősen nem lesz már fizikai károsodása. Az azért nem olyan nagy igénybevétel, de itt inkább a lelki folyamatokra helyezném a hangsúlyt, meg a még nem lévő felelősségtudatra (védekezés, nemi betegségek, nem kívánt terhesség). Nyilván amúgy is van vele valami gáz, ha ezzel akar a középpontba kerülni. Mással nem tud.

2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

A kislány az öcsém barátnőjének baráti társaságába tartozik. A baráti társaságban mindenki 16-17-18 éves, szóval a kiscsaj a legfiatalabb.

Az öcsém a férjemmel volt épp, mikor összefutottak a barátnőjével, és vele volt a 13 éves kiscsaj is. Ekkor vágott fel, hogy Ő milyen szexéhes felnőtt nő. Legalábbis az öcsém is és a férjem is nagyon felvágósnak érezte.

2012. jan. 2. 14:51
 29/32 anonim válasza:
0%
most miért ne lehetne azt mondjátok hogy 13 évesen nem szexelhet de 15 évesen igen?! érdekes...!miért ne kivánhatná ö is a szexet? miért ne akarhatná hogy kinyalják? lehet hogy már lekileg jobban készen áll mint egy 20 éves...
2012. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
12 13 éves kislánnyal szexuális kapcsolatott létesíteni bűncselekmény még akkor is ha a lány bele egyezet az aktusba. Egyébként a lány hazudik, feltünési vágya van és így akar kitünni.
2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!