Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 12-13 éves lány készen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12-13 éves lány készen állhat a szexre? Valóban élvezheti azt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy alig 13 éves lány, aki nagyon büszke arra, hogy Ő már él szexuális életet. A múltkor a férjemnek és az öcsémnek mesélte, hogy Ő mennyire élvezi és kívánja a szexet a pasikkal.

Nincsen párkapcsolata, csak úgy össze-összejár más más pasikkal szexelni.

Gondoljátok, hogy egy 13 éves teste tökéletesen készen áll a szexre? Tényleg ennyire igényelheti egy ilyen kislány a szexet?


2012. jan. 2. 00:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%
Ja és F/26
2012. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
és hány évesekkel?
2012. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
100%
Egyik barátomnak (19 éves fiú) 13 éves barátnője van(hagyjuk,hogy nekem erről mi a véleményem). 3 hónap után a lány oda állt a srác elé és megmondta, hogy ő kiakarja próbálni a szexet... győzködte a srácot,majd bele ment... A lány utána eléggé megbánta,merthogy nem volt felkészülve... most épp szakítás közepén vannak. Szóval lehet,hogy egy ideig oda lesz a szexért ennyi idősen... de lesznek(vagy vannak) olyan pillanatai, amikor megbánta, mert bizony még mindig kislány. És ha csak egy éjszakás kalandokba temeti magát, nem biztos,hogy egészséges felnőtt kora lesz, mivel a szex és a szerelem között nem talál majd összekötő hidat.
2012. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%

"Egyik barátomnak (19 éves fiú) 13 éves barátnője van"


A barátod pedofil.

2012. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy tényleg fűvel fával e, de egy bulin többen látták is őket.

A kiscsaj anyja is ilyen életet él, Ő tényleg fűvel fával.

Csak nekem olyan fura, hogy 13 évesen Ő annyira hú de kívánja, és igényli.

Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, és saját magamból kiindulva, ha a mostani szexuális hozzáállásomat nézem, és az akkori 16 éves fejjel történőt, akkor azt mondom, hogy még 16-17 évesen is úgymond gyerek voltam hozzá.

Akkor nem így éreztem, de ahogy haladt az idő, annyira sokat változtam a szexben is, és látom, hogy egészen más vagyok most, mint akkor. Pedig én 16 voltam, a kiscsaj meg 12 éves kora óta él szexuális életet.

2012. jan. 2. 00:53
 16/32 A kérdező kommentje:
Ja, a pasi, akivel legutóbb látták azon a bizonyos bulin, 16 éves volt. Mindig ilyen 16-17-18 éves korosztályú fiúkkal szoktam látni.
2012. jan. 2. 00:55
 17/32 anonim válasza:
77%
Igen... hecceljük is vele,hogy pedofil. De ő is szűz volt, amikor lefeküdt a 13 éves lánnyal.
2012. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Na jó azért azt nem tudjuk neki mit jelent a sex :D Lehet hogy csak tapizzák egymást vagy nemtom :D
2012. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenek fognak kiégni... :)
2012. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyat is hogy 14-15 éves kislányoknak, 35-40 éves emberekkel volt nemi kapcsolatuk, elképesztő, mik vannak. Nem csoda, hogy az én szüleim is nagyon aggódtak miattam annak idején.

20L

2012. jan. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!