Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy ha a barátommal hátulról csináljuk, mindig rettenetesen kell pisilnem?

Figyelt kérdés
Nagyon élvezem azt a pózt, de valahogy mégis elviselhetetlenül pisilnem kell? :S:S:S
2007. júl. 25. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Bár én nem tapasztaltam még ezt a problémát- pedig én is határozottan kedvelem ezt a pózt:D- de talán a barátod pont a hólyagodat nyomkodja olyankor... valahogy biztos olyan szögben hatol beléd, vagy éppen abba az irányba hajlik egy kicsit.
2007. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
86%
Lehet attol is,h a g-pontodat izgatja és épp orgazmusod lesz! nekem igy szokott kezdödni.
2007. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Igen a G pont izgatása is pisilési ingert okoz, de idővel ha jól csináljátok átvált egy leírhatatlanul jó érzésre. Azután ha továbbra is ügyesek vagytok a végén ismét enyhe pisilési inger fog el ilyenkor engedni kell. Folyadék is távozhat a pisilődből(nem pisi!) ezt hívják női ejakulációnak és ennél nem lehet intenzívebb orgazmust elérni ;-)

A G-pont inkább egy folt a hüvelyben 5-10cm-re a hasad felöli oldalon található, enyhén más érzés a tapintása.


Crea

2007. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!