Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a barátnöm nemi szerve szörös, de én meg nem szeretem ha szörös a pina, akkor hogy lehet megmondani neki hogy borotválja le vagy ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 20:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha még nem vagy borotvált, egyik nap lepd meg egy teljesen csupi farokkal. Én imádom ha a férjem leborotválja, csak sajna ritkán teszi.


Ha eddig nem borotválta a barátnőd semmijét, akkor nem is igen jártas benne. Én a te helyedben becsempészném a hálószobába a cuccot és egy előjáték során felvetném, hogy kicsim, most leborotválom neked. Utána meg dicsérgetném hogy milyen szép, szexis, kívánatos így. Ennek bizonyságául egy hatalmas orális kényeztetést is adhatsz neki, orgazmusig. És utána is mondhatod, hogy ez mennyivel jobb így, mert ugye nem zavar a szőr, tehát kitartóbb vagy a nyalásban. Ajánld fel, hogy cserébe te is mindig csupi leszel. Mert egy nőnek is kiábrándító ám, mikor nem tudja leszedni a nyelvére ragadt szőrt :s

2008. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!