Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a barátnöm nemi szerve szörös, de én meg nem szeretem ha szörös a pina, akkor hogy lehet megmondani neki hogy borotválja le vagy ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
55%
Azt kell mondanod: Báttya heee csuppaszörrr a juncod hhe hát borotváld mán' le nekem heee!
2008. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
HA a bnöd nem hajlando, akk fogadd el igy ha igazán szereted...
2008. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném igy..mert mikor kinyalom akkor ször marad a számba xD
2008. márc. 18. 20:18
 4/21 anonim válasza:
75%
Mondd meg neki! Mutasd meg nyali után hogy ottmaradt a szádba! Attól majd biztos rájön! De ha meghagyja akkor meg majd a szád körül ragad a szőr és olyan lesz mintha körszakállad lenni és az jó!
2008. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha lehert vki normálisat irjon már légyszives -.-
2008. márc. 18. 20:22
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Szereted?

Ha nem, dobd.

Ha igen, akkor legelőször célozgass rá, ha nem esik le neki majd kérdezz rá.

2008. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
93%
Szerintem egyszerűen kérd meg rá őt!Mondd meg neki hogy neki hogy szereted és mindent megteszel neki,hogy jó legyen,de hogy még jobb legyen borotválja le neked :-)
2008. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg nem értem én se, hogy néhány lány hogy gondolja ezt. :D Már bocs, de ez kb ez is a divat része.

Igazuk van, szólj neki, beszéld meg vele. Kedvesen, nyugisan, hogy mi lenne ha... Mert igy is nagyon nagyon szexi és nagyon tetszik neked, de úgy még jobb lenne. Ha megsértődik ő a hülye.. Szerintem tisztában kell lenni vele, h manapság mi a helyzet. És nem csak azért mert szép, hanem mert úgy higénikus.

2008. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát szépen meg kell mondani. Hogy bocsi drágám, de engem zavar, hogy szőr megy a számba, nem gondoltál még rá, hogy leborotváld?
2008. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a barátom sms-ben írta meg...

Szépen megkérdezte hogy nem lennék-e rá hajlandó, és odaírta az is hogy ha NEM ő attól ugyanúgy szeret.

igaz hogy a szemem felakadt, mert csak úgy odadobta az egyik üzenete végére és nem számítottam ilyen kérdésre...

meg az is igaz hogy nem volt józan állapotban amikor megírta, és másnak bocsánatot kért, megkérdezte hogy nem bántott-e meg vele...

Én nem sértődtem meg persze, de aranyos volt tőle a másnapi üzenet :D

de ha van merszed szóban is megkérdezheted tőle, én akkor sem sértődtem volna meg, most nincs abban semmi.

De ez csak az én véleményem,nem tudom barátnődnek mi lehet a véleménye.

Lényeg hogy szép finoman add elő szerintem.

2008. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!