Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a barátnöm nemi szerve szörös, de én meg nem szeretem ha szörös a pina, akkor hogy lehet megmondani neki hogy borotválja le vagy ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

másnak = másnap


Csak a félreértés elkerülése végett

2008. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Egész egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy leborotválja! Ha nem hajlandó, de szereted, akkor fogadd el, ha meg nem szereted, akkor keress másikat, aki nem szőrös!
2008. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk sztem alap lenne a lánytól, hogy megkérdezze... de mivel nem így történt: én azt javalom, hogy dobd be neki, hogy borotváljátok le egymást. Előjátéknak sem rossz ám...! Gondolom te úgyis szeded a magadét, ha már ilyen kritériumaid vannak a barátnőddel szemben... én megkérném egy közös borotválásra :)
2008. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Mondd neki: Édikém, olyan szexin állna neked a csupasz punci.(vagy ha nem vagytok olyan nyitottak, "olyan szexi lennél csupaszon ott lennt")

Vagy borotváld le te is!

2008. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Beszéld meg vele,hogy mi a helyzet.

Nálam fordítva van a helyzet.A barátom térdenállva könyörgött,hogy ne nyulljak a borotvához :D De ez komoly igy volt.Ugyhogy csak a kedvéért kénytelen vltam lemondani a szőrtelenítésről :)

2008. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
szerintem dobd be nyugodtan a témát, pl vesd fel, hogy mit gondol erről - úgy általánosságban? és esetleg akkor elmondhatod, hogy te úgy szeretnéd, hogy sima legyen neki. vagy kérdezz rá, hogy meg van-e elégedve a te állapotoddal - már, ha te csupasz vagy. :D mert mondjuk, ha te nem vagy az, akkor tőle se várd el...
2008. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak simán mondd meg neki, hogy kíváncsi lennél rá, hogy milyen szőr nélkül! És sztem úgyis meg fogja neked tenni, és majd ő is rájön, hogy mennyivel kényelmesebb, higiénikusabb, stb...!
2008. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
És mi lenne, ha azt ajánlanád fel, hogy te borotválod le neki?:)
2008. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
és mi van akkor, ha te ajánlod fel, hogy leborotválod neki?:)
2008. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Atila heee ezé kaptam miattad xD
2008. márc. 23. 20:05
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!