Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Illuminált állapotban (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illuminált állapotban (nem részeg, csak kissé bódult) állapotban az embert tesz olyat amit nagyon nagyon nem szeretne?

Figyelt kérdés
Lehet ez hülye kérdés és a válasz az lesz h igen persze. De a helyzet az volt h a fiúval csak barátok voltunk. ÉS mindig kinyilatkoztatta h én nem tetszem neki mint nő. Egyszer meg mégis kicsit intim kapcsolatba kerültünk.Semmi nem történt az apró romantikázásokon kívül, de éreztem (és láttam) h kíván engem. Ilyen esetben mit higgyek? Az a kis mennyiségű ital tehet róla? Ez esetben azért csinálta mert igazából vonzódik hozzám, vagy azért mert...csak. NEm tudom jobban megfogalmazni. ÉRzelmes fiúról van szó.
2009. ápr. 29. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pia mindig csak azt hozza ki belőled amit igazán akarsz.
2009. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a pia hozta ki belőle... dehát tudod, a gyerek és a részeg ember az őszinte! lehet, hogy többet akar mint barátságot, de: RÁD bízza!

TE mit szeretnél? Viselkedj úgy vele!

ismerős szitu.....

2009. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is mindig azthittem,hogy az ital azt hozza ki az emberből amit nem mer nem illuminált állapotban megtenni.Én is így vagyok,viszont volt egy srác aki ha nem volt részeg alig szólt hozzám,ha részeg volt meg le sem tudtam vakarni intim tevékenységben sem.De nem akart tőlem sosem semmit,pedig én is láttam rajta,hogy akar engem.Szóval ez nagyon 2esélyes sajnos:S
2009. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt hozta ki belőle az alkohol, amit amúgy nem mert volna megtenni. Viszont ez eléggé téves elképzelés, hogy a részeg ember mindig őszinte. Én fiatalon sokszor italoztam buliban és tökéletesen füllentettem úgy is, meg nem is mondtam/csináltam olyan dolgokat, amit egyébként nem szerettem volna. Ez ember-függő.

Aztán az alkoholnak van egy olyan hatása, hogy minden mindegy. Már ha elég sokat iszol. A drogtól ugye a másik fél csodás valaki lesz, a piától nem, de beáll a minden mindegy állapot, szóval olyat is művel a részeg, össze is jöhet olyannal, akivel amúgy sose tenné.

Régen volt is olyan a baráti körünkben, hogy másnap a srác halálra volt rémülve, hogy reméli a csaj nem hiszi azt, hogy ő most akar valamit tőle azért mert tegnap berúgott és összejöttek, meg mondott dolgokat. (Hangsúlyozom nem feküdt le vele, nem megdugom és dobom szituáció volt.) Egyszerűen józanul eszébe se jutott volna, hogy neki az a csaj tetszik, sőt. Erre berúgott és összejött vele. Hogy miért? Nem tudja, csak úgy mindegy volt.

2009. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy férfiről v. nőről van szó, ha egy kicsit is már felnőtt, akkor a pia miatt sem tesz olyan dolgokat, amit nem kéne.
2009. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De tulajdonképpen akkor bármi lehet... Csak várni tudok. Mert azt mondja nem kellek neki. De nem úgy viselkedik. :S Most így h igazodjon ki az ember?
2009. ápr. 30. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
én seggrészegen sem udvarlok más lányoknak, sőt, ha nekem udvarolnak lányok őket is lekoptatom, mert szeretem a barátnőmet.
2009. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!