Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy a csajoknak kevésbé kell a szex?

Figyelt kérdés
Kedvencem az volt mikor egy 50 feletti pasi mondta a csajok nem szeretik a szexet, csak a szerelmük megtartása miatt mennek bele, elképzeltem mennyire gáz lehet az ágyban, vagy frigid csajokra bukott egész életében.
2009. ápr. 28. 12:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

De én nem azt kérdeztem, hogy milyen jelzőkkel illetik a lányokat, hanem miért hiszik sokan, hogy nem kell a csajoknak a szexbiológiailag, mert hallottam ilyen okfejtést is már.

Persze, hogy vonzóbb egy olyan partner akivel kicsit vagy nagyon kell egymást hajkurászni, de ez nemtől független dolog, a kérdés nem ilyesmire vonatkozott.

2009. ápr. 28. 16:30
 22/28 A kérdező kommentje:
16:12 a válaszod azt igazolja, hogy a csajoknak is ugyanannyira kell a szex.
2009. ápr. 28. 16:32
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyira kell a szex a csajoknak, mint a pasiknak, csak azért nézzük meg az érem egy másik oldalát, hogy rengeteg nö nem képes eljutni az orgazmusig és sokan belefáradnak ebbe. Mert hát melyik pasi akarna minden nap szexelni ha havonta 1x tudna csak elélvezni? Azért ebbe is gondoljunk bele!
2009. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Plusz még benne van a nöknek a terhességtöl való félelme is...
2009. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"15:31 Te tele vagy komplexussal, még szép, hogy a szexben is emiatt csökkentebb vagy."esküszöm néha szégyenlem magam hogy nő vagyok" gondolom kettős mércével vagy a szexuális szabadosságot nézve."


jesszus:D egy szóval nem mondtam, hogy csökkentebb vagyok a szexben:DDDD

pont azt akartam elmagyarázni, hogy a nők nagy része hogy van ezzel.

én benne vagyok abban a bizonyos kivételben, aki egyszerűen szereti ami jó, és lesz*rja ha emiatt bárki is lotyó, vagy rib*nc jelzőkkel titulálja.

a komplexusokhoz közöm nincs, kicsit félreértettél.

azért írtam hogy néha szégyenlem, hogy lány vagyok, mert a lányok nagy része, úgy viselkedik ahogy leírtam.

így már érted?:D

2009. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok és a saját tapasztalataimból indulok ki. Szerintem azért hiszik a férfiak azt, hogy a nőknek nem kell a szex, mert "csak" részben igaz. Nekünk nem kell olyan gyakran, mint a férfiaknak. Szerintem sokan vannak így ezzel rajtam kívül. Mi is szeretjük a szexet, én is szeretem, fantáziálok is sokat. Félreértés ne essen, nem vagyok lotyó. Monogám párkapcsolatban élek és csak a párommal szexelek. Nekem is kell a szex, de én pl. beérem, ha csak minden második nap csináljuk egyszer, max. kétszer. A párom sokkal többet kíván. Ő minden nap többször is csinálná, de nekem nem megy ilyen gyakran, mert nem kívánok ennyit. Én a minőségi szexet szeretem (tőle ezt kapom), és attól úgy kielégülök, hogy utána egy ideig nem kell több. Remélem nem csúnya példa, de ehhez tudnám hasonlítani: ha jól laksz nagyon, utána nem bírsz enni egy darabig. Remélem így megértitek kedves férfiak, hogyan is állunk mi nők ezzel. Persze vannak más nők, akik vagy sokkal többet, vagy sokkal kevesebbet szeretnének, végülis a kivétel erősíti a szabályt, de sztem nagyrészt ez jellemző.
2009. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
41%

Ezzel az a helyzet, hogy a nők átlagosan tényleg nem kívánják annyira (annyiszor, olyan erősen, stb) a szexet, mint a férfiak. És természetesen felhasználják a férfi megtartására: jutalmazására, büntetésére - is. Mindez genetikusan programozott.


Még egyszer: ez ÁTLAGOSAN igaz. Van olyan nő, aki mellett egy átlagférfi elbújhat.

2009. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok én is ki, akkor azt mondom, hogy szerintem meg a csajoknak kell többet többször stb. a szex mint a pasiknak. Nincs nemenként különbség, csak egyénenként.
2009. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!