Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy a csajoknak kevésbé kell a szex?

Figyelt kérdés
Kedvencem az volt mikor egy 50 feletti pasi mondta a csajok nem szeretik a szexet, csak a szerelmük megtartása miatt mennek bele, elképzeltem mennyire gáz lehet az ágyban, vagy frigid csajokra bukott egész életében.
2009. ápr. 28. 12:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha csaj akkor lehet frigid, ha pasi akkor meg nem vonzó aki ilyet gondol, és soha nem látott még beindult csajt.
2009. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem gondolkodik. Az én barátom meg azt gondolja, hogy az összes nő lotyó, és sokkal jobban akarják a szexet, mint a pasik. Ő (sajnos) túlnyomórészt ilyen csajokkal találkozott eddig. Neki én vagyok a kivétel :P
2009. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Én még csak nemrég múltam 30, 3 komoly kapcsolat után mondhatom, hogy átlagban a csajok ritkábban kívánják.


Nincsenek "mindig ráhangolódva". Ha egy kis munkahelyi gond van, vagy rájuk kiabáltak, már nem kívánják pl.

Átlagosan sokkal nehezebben oldódnak fel.

Nekem minden nap, akár reggel-este is menne a dolog. Az ötlet felvetése egy nőből már azt hozza elő többnyire, hogy: "Ők csak arra kellenek?"


A másik, ha van is szex, mindig ki a kezdeményező?

Kezdeményezni sztem 10 csaj közül 1 szokott csak. És ez hosszú távon elég lehangoló. Hiába mondom el, hogy mondjuk 10 alkalomból csak egyszer, egy este légy te a kezdeményező. Mégsem jön el az alkalom. Kérdezem: Miért?

Válasz: -Mert Te mindig megelőzöl!

Csajok! Akkor most van emancipáció vagy sem? Tökösök akartok-e lenni Ti is vagy sem?

És elmondható, hogy a lányok sokkal inkább gátlásosabbak a saját örömük megélésében is.


Nem, nem frigid lányokról beszélek. Ők mind normális, átlagos életvitelű, értelmes, felvilágosult lányok voltak.


Szal Igen. Néha én is már azt gondolom, hogy a szex a csajoknak egy eszköz a pasik kezelésére, jutalmazására, megfogására, esetleg visszatartásával a büntetésére.

Ez hiba.


A pasinak ugyanez sokszor az eszköz a szeretete, vonzódása kimutatására a nő iránt, bármilyen egyszerű is, de valami ilyesmi is az igények kielégítése mellett.

Óriási különbség!

2009. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Aki szereti a szexet az lotyó?

Miért használ ilyen csúnya szót erre?

Hímsovinisztának tűnik.

Aki szereti a szexet és azért szexel az nemlotyó,mindegy milyen nemű.

2009. ápr. 28. 13:33
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

13:32 Az, hogy a csajokba ilyen dolgokkal kapcsolatban sokkal több komplexust generálnak az okés de ettől még nem kell kevésbé nekik a szex. Meg,hogy sok pasi ki se tud elégíteni egy nőt emiatt a csajok gyakran sztornózzák a pasit akin látszik, hogy nem jó vele a szex az is okés, de ez nem jelenti azt, hogy kevésbé kell nekik.


Akinek a csaja ilyet érez,hogy "csak arra kell" ott a pasi valamit nagyon rosszul tálal.

2009. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
13:21 lehet a barátodnak csökkent az ez irányú vágya. ha ennyi ember lekörözte folyamatosan
2009. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Talán azért mert a nők válogatosabbak a férfiaknál. Nekik nem elég maga a kinézet, személyiség a szexhez, mert a nőknek nagyon fontosak az anyagiak. Szerintem egy nő minél szebbnek érzi magát, tudatalatt annál fontosabbnak tartja a szexre, párkapcsolatra kiszemelt férfi "territóriumának" nagyságát.
2009. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért gondolta szerintem, hogy lotyó, mert szereti a szexet, hanem mert a fél város végigment már rajta. Tartós kapcsolatban egyáltalán nem gond ha a csaj megörül a szexért, de azért, ne feküdjön már le minden jöttmenttel ez miatt! :S
2009. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem azt írta mikor lotyózott, mennyien mentek végig rajta, hanem,hogy szeretik nagyon a szexet.

Egy csajnak se túl vonzó egy olyan pasi aki fűvel-fával...

2009. ápr. 28. 15:28
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Pasikat is ugyanannyira érdeklik az anyagiak, csak gyakrabban szeretik a kiskirályt játszani, élvezni,ha egy csaj függ tőlük anyagilag,ennek semmi köze a csajok szexuális igényéhez.
2009. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!