Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy a csajoknak kevésbé kell a szex?

Figyelt kérdés
Kedvencem az volt mikor egy 50 feletti pasi mondta a csajok nem szeretik a szexet, csak a szerelmük megtartása miatt mennek bele, elképzeltem mennyire gáz lehet az ágyban, vagy frigid csajokra bukott egész életében.
2009. ápr. 28. 12:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Igen, a barátom sajnos főleg ilyen nőkkel (lotyó) találkozott. Amióta velem van, nagyon sok mindenről más lett a véleménye.

Látom mindenki marha jól félreértett! És le is pontozott...


13:21-es voltam

2009. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

azért mert a nők nagy része tényleg nem szereti, vagy szereti, de nem mutatja ki nehogy k*rvának tartsák, vagy híreszteli, hogy szereti, aztán amikor sor kerül rá, fekszik mint egy darab fa...

esküszöm néha szégyenlem magam hogy nő vagyok :DDD

nem lenne egyszerűbb egyszerűen szeretni ami jó?:D

2009. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

15:30 találkozott, vagy le is feküdt?

Ha le is feküdt akkor ő se különb.

2009. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
15:31 Te tele vagy komplexussal, még szép, hogy a szexben is emiatt csökkentebb vagy."esküszöm néha szégyenlem magam hogy nő vagyok" gondolom kettős mércével vagy a szexuális szabadosságot nézve.
2009. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok bár ahogy olvastam valaki szerint inkább lotyó:D

imádom a sexet és én elég sokszor kezdeményezem is,nem gondolom úgy hogy bármiféle kisebb konfliktust vagy problémámat a barátomon kéne levezetnem azzal,hogy hozzá se érek vagy szólok vagy akár megvonom tőle a sexet :)ha vele vagyok akkor általában megbeszéljük a problémáinkat és utána tovább lépünk rajta:)

Én beismerem,hogy szükségem van a sexre persze csak tartós kapcsolatban(ami most meg is van:))szeretek kezdeményezni és írányitani is ha olyan hangulatom van,a párommal egyenrangú felek vagyunk és szerintem ezek olyan dolgok amit bármelyikünk csinálhat/kezdeményezhet:)

2009. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

15.30-as vagyok, és 15:40-esnek: találkozott!

Azt pedig nem tartom sem én, sem ő lotyónak, aki párkapcsolatban "szereti" a szexet! Csak az a baj, hogy nagyon sokan vannak, akik ha jön egy jóképű taxis, akkor már annak nekiesnek a kocsiban! Ezt már nem egy pasitól hallottam! És ugye az ilyen nők miatt lesz nekünk is más megítélésünk...

Vagy hallottam olyat, hogy a csaj a "barátjától" azt kérte születésnapjára, hogy essenek neki ketten az egyik haverjával. Ilyenkor azért én is nézek nagyokat...

2009. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%
16:12 teljesen igazad van, én még annyit tennék hozzá, hogy ezek miatt a nök miatt változik a férfiaknak a nök iránti megítélése. Ezzel azt szeretném kifejezni, hogy hozzászoktak, hogy majdnem minden nöt egy csettintésre megkapnak és nem becsülik annyira a nöket, mint eddig. És még mi nök vagyunk felháborodva, mikor odajön hozzánk egy pasi és csak ennyit kérdez: jössz d.gni? Hála némely nöi társunknak!
2009. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Az a pasi se különb, így a csajoknak is rossz a megítélése ezekről.

Nem egy pasitól hallottad, gondolom ők voltak ilyen csajokkal, tehát semmi különbség nincs köztük, sokszor még feslettebbek.

2009. ápr. 28. 16:21
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi ilyen és nem minden csaj ilyen, csajokat ugyanannyira hajtja a hév ezért szexelnek, aki meg olyanért ítél el valakit amit ő maga is rendszeresen tesz(tehát alkalmi kapcsolatok) az meg gondolkozzon el

mielőtt ítélkezik. Nekem nem kéne olyan pasi akit egy csettintésre megkapok, így gondolom nem is azokat fogom kifogni.

2009. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Pasiknak agyilag néha nehéz felfogni, hogy szexuálisan egy egyenrangú féllel vannak,nem pedig egy alul hormonizált, szexuálisan passzív emberrel? vagy mi?


eleve beteg dolog, ez a cselekvések megítélése nemenként.


"normális" csajnak se kell egy sokszor használt pasi, max választékosabb szóval illeti az olyat, mint a csajokat szokás, de az érzés feléje ugyanaz.

2009. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!