Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rehabilitációs kezelésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rehabilitációs kezelésre járok és megismerkedtem egy fiúval, akit megszerettem. Úgy érzem megérett a Kapcsolatunk a sexre, csak az a baj hogy a fiúról kiderült hogy elvesztette a péniszét. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem, mely során súlyos sérüléseket szenvedtem. Az önbizalmam egyenlő lett a nullával, míg meg nem ismerkedtem egy fiúval közelebbről egy csoportterápián. Mindenki más dolog miatt volt ott, ő sem kérdezte velem mi történt, én sem tőle. Pár randi után úgy éreztem hogy már a bizalmába fogadott hisz elmeséltem a balesetemet és hogy ezért szorulok erre a terápiára, mire megkérdeztem, hogy ő miért jár oda. Azt mondta h elvesztette a péniszét, egy balesetben amit nem részeletznék. Számomra nagyon fontossá vált ez a fiú. De 17 éves vagyok és el szeretném már veszteni. 9 hónapja vagyunk együtt. Egy ilyen kapcsolatban mennyire fontos a sex ? Mert én vágyom rá. Gyakran végzek önkielégítést is.

És szeretem is meg minden, de ez egy kapcsolathoz fontos.


17/L [nem kamu a kérés,nem a népet akarom szórakztatni, aki azt állítja, az egy BUNKÓ]


2009. ápr. 23. 18:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nyugi máár! a csajszi csak 17 éves, honnan veszitek, hogy gyereket akar? ha a hapi elmondta neked, h. nincs meg neki, a ...öhm... akkor szerintem nyugizz le! az tuti, hogy nem lesz szexuális életetek, de gondolj arra, mi van, ha neked nincs péniszed?! amúgy totál egyetértek az előzőkkel! de a fiúd mit gondol, hogy lesz szexualitás a kapcsolatban?
2009. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon sok választ és a felvilágosítást! Az utolsó elötti válaszolónak írnám, hogy a heregolyói megvannak, a 19:59-esnek meg , hogy Ő azt mondta nekem, hogy a pénisz befelé majdnem olyan hosszú, mint kifelé! Én még nem láttam, de szerintem van ott valamilyen csonkolt darab, de eléggé groteszk lenne, ha én azt orálissan izgatnám. Sajnos nincs elég vagyona, hogy korrekciós műtétet csináltasson egyenlőre, de mindent megteszünk, hogy teljes életet élhessünk!

17 éves vagyok igaz, de a szándékaim komolyak! Valószínűleg az előző válaszokban leírtakkal fogunk "szexelni"

2009. ápr. 24. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!