Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rehabilitációs kezelésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rehabilitációs kezelésre járok és megismerkedtem egy fiúval, akit megszerettem. Úgy érzem megérett a Kapcsolatunk a sexre, csak az a baj hogy a fiúról kiderült hogy elvesztette a péniszét. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem, mely során súlyos sérüléseket szenvedtem. Az önbizalmam egyenlő lett a nullával, míg meg nem ismerkedtem egy fiúval közelebbről egy csoportterápián. Mindenki más dolog miatt volt ott, ő sem kérdezte velem mi történt, én sem tőle. Pár randi után úgy éreztem hogy már a bizalmába fogadott hisz elmeséltem a balesetemet és hogy ezért szorulok erre a terápiára, mire megkérdeztem, hogy ő miért jár oda. Azt mondta h elvesztette a péniszét, egy balesetben amit nem részeletznék. Számomra nagyon fontossá vált ez a fiú. De 17 éves vagyok és el szeretném már veszteni. 9 hónapja vagyunk együtt. Egy ilyen kapcsolatban mennyire fontos a sex ? Mert én vágyom rá. Gyakran végzek önkielégítést is.

És szeretem is meg minden, de ez egy kapcsolathoz fontos.


17/L [nem kamu a kérés,nem a népet akarom szórakztatni, aki azt állítja, az egy BUNKÓ]


2009. ápr. 23. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
:( hát ez nagyon rossz lehet:( de én úgy gondolom h ha nagyon szereted, nem a szex a legfontosabb:) vannak jó dolgok azon kívül is:) pl: ő kényeztet,masszás..stb:) csak ez később lehet gond, ha estelge gyereket szeretnél...
2009. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
*esetleg
2009. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%

szerinted ha nincs faxa akkor, hogy tudtok kefélni?

csak azt tudom tanácsolni, hogy szivjatok be mint az állat és jöhet a fejlövés..

2009. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Elnézést kedves utolsó válaszoló, de szerintem nem ez volt a kérdés. Hanem hogy fenntartható-e a kapcsolat szex nélkül?

Számomra feltárandó dolog lenne a szex, és ehhez kérek tanácsokat hogy magán a hüvelyi behatoláson kívül, van-e más módja ?

2009. ápr. 23. 18:49
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg le sokan nem értenek egyet velem, de sztem fenntartható egy kapcsolat szex nélkül. De annak tényleg nagyon mélynek kell lennie. Nem tudom, h hosszútávra tervezel-e családot stb, de nekem inkább amiatt főne a fejem, h nem lehet gyerekem v ilyesmi.
2009. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Szia,

A szex nem csak annyiból áll, hogy bedugj, van sok egyéb módja, hogy mindenki jól érezze magát.

Segédeszköz alkalmazása, illetve neki is jól fog esni, ha kielégíthet. Csak ne erőltess semmit.

Sok sikert és boldogságot

2009. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát..a "technikai" része még megoldható egy vibrátorral.. nem akarlak elkeseríteni,de szeirntem nem tartható fent sokáig ez a kapcsolat:( Sjanálom,remélem nincs igazam!!
2009. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Kedves Válaszolók! Remélem a kapcsolatunk fenntartható szexualitás nélkül is. De ő hogy okozhat nekem "örömet"? Konkrétan leírva, mivel én ezekről nem nagyon tudok.
2009. ápr. 23. 19:13
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

hát hogy..

megujjazhat (te végzel önkielégítést, ua. cska ő csinálná neked) meg orálisan is kényeztethet.

a szex nem minden, bár azért része a teljes kapcsolatnak.

2009. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Orális szex,kézzel,műpénisz,egyéb szexuális segédeszközök
2009. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!