Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rehabilitációs kezelésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rehabilitációs kezelésre járok és megismerkedtem egy fiúval, akit megszerettem. Úgy érzem megérett a Kapcsolatunk a sexre, csak az a baj hogy a fiúról kiderült hogy elvesztette a péniszét. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem, mely során súlyos sérüléseket szenvedtem. Az önbizalmam egyenlő lett a nullával, míg meg nem ismerkedtem egy fiúval közelebbről egy csoportterápián. Mindenki más dolog miatt volt ott, ő sem kérdezte velem mi történt, én sem tőle. Pár randi után úgy éreztem hogy már a bizalmába fogadott hisz elmeséltem a balesetemet és hogy ezért szorulok erre a terápiára, mire megkérdeztem, hogy ő miért jár oda. Azt mondta h elvesztette a péniszét, egy balesetben amit nem részeletznék. Számomra nagyon fontossá vált ez a fiú. De 17 éves vagyok és el szeretném már veszteni. 9 hónapja vagyunk együtt. Egy ilyen kapcsolatban mennyire fontos a sex ? Mert én vágyom rá. Gyakran végzek önkielégítést is.

És szeretem is meg minden, de ez egy kapcsolathoz fontos.


17/L [nem kamu a kérés,nem a népet akarom szórakztatni, aki azt állítja, az egy BUNKÓ]


2009. ápr. 23. 18:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Az orális mit jelent ?
2009. ápr. 23. 19:35
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Azt,hogy a szájával kényeztet ott lent.
2009. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Szerintem meg te vagy a bunkó.... Mi az, hogy aki nem hiszi az bunkó? Egyébként meg, ha ezek után is kíváncsi vagy a véleményemre, szerintem nem tartható fent, de majd meglátod, mondjuk 1 év múlva, mikor rá csábulsz más fiú kukijára...

2009. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A petting arról szól, hogy egymást kényezteti a két ember, kézzel, szájjal, anélkül, hogy aktus jönne létre, magyarán mindaz, ami ruhástul belefér.

A szex nem csak abból áll, hogy beteszem-kiveszem, mármint a fiúknál. Sok módja lehet az örömszerzésnek.

Szájával elégít ki: ezt talán nem kell részletezni, el tudod képzelni. A nyelv csodákra képes, pláne, ha nincs ellenére! :)

A simogatás, ölelgetés ugyanolyan jó lehet, sőt, játékot is belevihettek: te végzel önkielégítést magadon, de úgy, hogy ő irányít.

Amúgy lehet, hogy egy buta kérdés, de a vizelést hogy oldja meg? És mit kezd a szexuális vágyaival? Neki is olyan, mint ha fölállna, tehát érzi magában, csak épp nincs, ami fölálljon? És ha nem vagyok túl indiszkrét... A péniszéből semmi nincs, össze van varrva?

Már csak azért kérdezem, mert nyilván lehetne neki is örömet szerezni más módon, simogatással pl. Ha 9 hónapja vagy vele, nyilván nem idegenkedsz attól, hogy megérintsd őt.

Volt olyan, aki kérdezte, hogy mi van a családtervezéssel. Szerintem - ha eljön az ideje - erre is van megoldás, de még ezen nem kell aggódni. :)

Remélem, tudtam segíteni. :)

2009. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg, ha van pénz szerintem tuti pótolni lehet, mert manapság már nőket operálnak férfivá, szóval....

19:54-es voltam.

2009. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
19:54-es, szerintem nincs igazad. Sajnos ez az általános tapasztalat, az embert rögtön letuskózzák, ha hihetetlen, vagy túl abszurd kérdést tesz föl, és igaz sajnos, h sok a kamu kérdés, de még igazabb, h sok az olyan, aki csak oltogatni tud, helyes választ adni nem. Miért lenne bunkó? Ő csak próbálta megelőzni az olyan beszólásokat, mint a tied. Nekem ez a véleményem.
2009. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
20:02-es azért mert ha valakinek más véleménye van, ne legyen már egyből bunkó jó?
2009. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Most ilyen alapon te is bunkó vagy mert nem értesz egyet velem... az előző voltam.
2009. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

nem azért leszel bunkó, mert más a véleményed, hanem azért amilyen primitív módon fejezed ki magad!


a kérdezőnek pedig csak azt tudom én is mondani, hogy amíg szereted addig ok., de ha magamat képzelem a helyzetbe...egy idő után rosszul érezném magam, ha gyereket szeretnék...lehet hogy szeretném az illetőt, de hát ha nem lehet gyerekem? Nehéz helyzet, az biztos.

Mindenesetre kitartás, remélem rátalálsz a "helyes útra":)

2009. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A gyerekhez nem péniszre, hanem heregolyókra van szükség, és arról nem szólt a történet, h azt is elveszítette-e. Ha nem, akkor a gyerek is simán megoldható.
2009. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!