Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti azt hogyan fogadnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azt hogyan fogadnátok ha egy előző pasival minden rendben volt szexuális téren, de a mostanival nem annyira?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Barátnőm nem tud elmenni szex közben, viszont az előző barátjával ilyen probléma nem volt, el tudott menni közben is. Más formában megy, azzal nincs gond csak közben nem. Lányok nektek ez milyen lenne?


2009. ápr. 21. 13:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, kézzel megy:) Viszont csináltam már így ahogy írtad azt hiszem és semmi:) Lehet nem volt olyan hú de sok idő de akkor is. Te melyik pózt ajánlanád erre a célra?
2009. ápr. 21. 20:19
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzá teszem, hogy ~13-14 centiről beszélünk:)
2009. ápr. 21. 20:20
 13/19 anonim ***** válasza:

A 14:31-es válaszolónak

Mi az, hogy ne bízz a nőkben? Ezt ki kérem magam és az összes normálisabb nő nevében. A pasikban ugyanúgy nem lehet bízni!! Nekem az ismerőseim között csak fiúktól hallottam, hogy átvertek volna egy lányt de fordítva nem. Úgy gondolom, hogy nekem pl normális lány ismerőseim vannak, különben nem is barátkoznék velük, és teljesen megbizhatóak. Azon kívül nekem sem jutna soha eszembe, hogy az exemmel csaljam meg a barátomat!! A másik pedig az, hogy nekem már több mint 10 éve van egy nagyon jó fiú barátom, akivel soha nem történt semmi több és mégis mindig ott vagyunk egymásnak, tanácsot adunk egymásnak, segítünk egymáson ha kell. Számithatunk egymásra és még a barátommal is jóban vannak, nagyon jóban. Ugyh létezik valóban fiu lány barátság is!! És meg lehet bizni a nőkben is!!

2009. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20:14 es vagyok. probald misszionariusban, sugdoss szerelmes szavakat a fulebe stb... ha ez sem jon be esetleg kerdezd meg hogy mire is vagyik igazan
2009. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Előző párodnak mekkora volt a pénisze?

Mert én is hasonló helyzetben vagyok, és az én barátnőm sem érzi annyira az enyémet, mint a volt barátjáét, akinek 18-19 cm, nekem pedig 15.

2009. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tegyél párnát a csípője alá és úgy csináljátok misszionáriusban,v.tegye a lábait a válladra,úgy jobban be tudsz menni ill.van még egy póz,de azt nem tudom írásban elmagyarázni...
2009. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Miért nem kérdezed meg,hogy milyen pózban jó neki?
2009. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy több időre van szüksége. Nekem például kb fél óra után sikerül(+ előjáték). Esetleg próbáljátok úgy, hogy előjátékkor, ha orálisan izgatod, ne menjen el hanem mikor már majdnem elmegy hatolj be.

Misszionárius feltett lábakkal - vagy csak húzza fel maga mellé a térdét - jó ötlet. Lovaglóban próbáltátok már? Úgy ő irányítana. Vagy egyszerűen kérdezd meg mikor érzi a legjobbnak, melyik pózban szeretné.

2009. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért érzed, hogy nem jó vele, mert a másikkal másképp müködött, s analógia alapján nem érzed ugyanolyannak. Holott ha csak "ráhangolódnál" ennek a fiúnak a hullámaira, akkor kapásból rájönnél, hogy neki is megvan a saját misztikuma... csak óssze kell vele érni. Azaz: változtass a technikán... s a péniszméret sem lehet egy idö után gáz. Több elöjátékra van most szükséged, addig , amíg egymásra nem hangolódtok. Türelem: menni fog... csak felejtsd már el végre azt az elözö kant... Nálam ugyanez volt a helyzet: ma már írtó klassz a barátommal!! Csak várd ki!!!
2009. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!