Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti azt hogyan fogadnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azt hogyan fogadnátok ha egy előző pasival minden rendben volt szexuális téren, de a mostanival nem annyira?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Barátnőm nem tud elmenni szex közben, viszont az előző barátjával ilyen probléma nem volt, el tudott menni közben is. Más formában megy, azzal nincs gond csak közben nem. Lányok nektek ez milyen lenne?


2009. ápr. 21. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt honnan tudod hogy az előző pasijával minden rendben ment?

Ezer oka lehet! Én általában azért nem megyek el, mert pl. másra gondolok(ezalatt nem másik pasit értek hanem általános dolgokat), vagy nem vagyok szerelmes.

2009. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előző pasimmal eltudtam menni, a mostanival meg nem tudnék, akkor bizony rosszul esne a dolog és bánnám hogy vége lett az előző kapcsolatnak, és mindig arra gondolnék. Bár ez a helyzet nem áll fenn, mert én a régivel sem tudtam elmenni, meg a mostanival sem.
2009. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hidd el biztos forrásból tudom:)
2009. ápr. 21. 14:31
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Megelőzném a barátnődet a találkozással és kicsapkodnám a gyerek fogait egyesével..Ne bízz a nőkben!! Férfi nő barátság( van), de nagyon ritka...péláne ha tetszett vagy tetszik a tag a barátnődnek...:SVagy menj el vele a találkára vagy szervezz be magatoknak valami leondhatatlan programot..:)
2009. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Ez a válasz biztos ide akart jönni? Mert nem éppen a kérdésemre válasz:D

2009. ápr. 21. 14:39
 6/19 anonim ***** válasza:
talán egy kicsit fura lenne, meg problémáznék rajta, de biztos hogy nem mennék vissza az exhez és nem is járna azon az agyam! elvégre vele már szakítottam, mert valami nem működött. és nem csak a szex van a világon. én biztos türelmes lennék és nem hibáztatnám a srácot, inkább próbálnék neki segíteni, hogy mi lenne a jó nekem. előbb utóbb majd csak ráérez. nem mehetek vissza valakihez csak azért, mert vele volt orgazmusom, a jelenlegivel meg nem!
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Őszintén szólva szerintem én folyamatosan ezen kattognék, és egy idő után biztosan rosszul érintené ez a párkapcsolatomat. :( De nincs olyan, amin ne lehetne változtatni, csak próbálkozzatok, kérd meg, hogy mindenben segítsen, hogy jó neki.
2009. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti próbálkozunk rendesen, de sajnos nem akar összejönni (ujj, nyelv kombinációval igen:-)). És logikusan átgondolva meg a tényeket szem előtt tartva azt kell hogy mondjam hogy a méret miatt van.
2009. ápr. 21. 18:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a meret miatt van. Az ido miatt van, meg a technika miatt. Csinald hosszan, es ugy hogy dinamikusan mozogsz, nem gyorsan (de nem is lassan) csak melyen be majd szinte teljesen be. ezt jo sokaig, es jo lesz neki. Ha nem megy mert ugy erzed hogy elmesz, akkor meg is van a problema :)
2009. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a masodik "be" az "ki" :) ha ez nem mukodne, akkor marad a kezzel rasegitos modszer :)
2009. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!