Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy elkeseredett lány vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elkeseredett lány vagyok. Van egy fiú, de honnan tudjam meg hogy mit gondol igazából?

Figyelt kérdés

sziasztok.

van egy fiú akit kezdek megszeretni, de még nem járunk. ő már régóta össze akar velem jönni, és mondta hogy meg tudna szeretni szerelemből.megbeszéltük hogy lefekszek vele, ha járunk és szeretjük egymást szerelemből.azóta sokat találkoztunk, beszélgettünk, és vissza hallottam megbízható forrásból hogy azt mondta az egyik ismerősömnek hogy azért akar velem összejönni hogy meg lefektethessen.mi gondoljak?mi lehet az igazság? :(:(


2009. ápr. 20. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan ismerkedjél tovább a sráccal. De ne feküdj le vele azonnal.. Ha tud várni akkor megbízhatsz benne de ha már az első héten leakar veled feküdni akkor jól halottad az ismerősödtől, csak azt akarja.. De ez az is leeht hogy valaki kavar. Ha a fiu tud várni, akkor megbízhatsz benne :D
2009. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösznönöm szépen a választ!!!:)

az az igazság hogy ő azt mondta nekem hogy komolyabb kapcsolatot szeretne mert vágyik arra hogy valaki nagyon szeresse és érte éljen.de benne lenne egy éjszkás kalandban is..(nagyon sokan nyomulnak rá..de nem igazán foglalkozik velük miattam)

2009. ápr. 20. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ilyenkor a hormontúltengéses fiúk azt mondják a kiszemeltnek, amit hallani akarnak. Szóval ne vedd 100%-ra, amit mondott.


Egyetértek az előttem szólóval. Ismerkedj vele, de ne feküdj le vele (akkor se, ha 2 hét után teljesen beleszeretsz.) Ha kitart melletted hónapokon át, akkor lehet, hogy igaz, amit mondott.


Hány évesek vagytok?

2009. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1ET ertek az 1so valaszadoval ne fekudj meg le vele ismerkedjetek ha szeret megerti ha meg csk alra kellessz h lefekudjetek akkor nm erti meg innen minden kiderulhet:> XD
2009. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

15 1 hét mulva 16 és nagyon szimpatikus a fiú, kezdem megszeretni.. :$

2009. ápr. 21. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Aznem baj ha kezded megszeretni csak igazat mondjon :D Remélem összejön :) am az első válaszolo voltam.
2009. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :):)
2009. ápr. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!