Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha egy lány arra kérne titeket, hogy erőszakoljátok meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 23:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%
nagyon örülnék. ha nem jön össze a pasiddal írj privit, én imádom az ilyen játékokat. 25/f
2009. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Keresnék neki egy jó pszichiátert.
2009. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

Eyszer majdnem erőszak áldozata lettem. Nem sok híjja volt és rendőrségi ügy lett belőle.Én tuti nem kérnék ilyet senkitől,sz'tem marhára nem vicces...ikszdé

Istenkém, már milyen nő az aki ilyesmit élvez?

2009. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kéred meg a fickót, hogy "erőszakoljon meg" akkor már nem erőszak, mert te is rá vagy izgulva, azért akarod az aktust- hiába sikoltozol és játszod meg, hogy nem vagy benne, nem ugyanaz játszódik le, mint egy "igazinál".és akkor már mindjárt nem nemi erőszakról beszélünk. Kívánom, hogy ne legyen részed egy originál nemi erőszakban; gyorsan rájönnél, hogy nem egészen erre gondoltál...
2009. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Megtenném, a nőkben benne van ez a "rape me!".
2009. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Itt felmerül az a probléma, hogy amint megkér rá, onnantól nem számít erőszaknak mivel beleegyezet abba, hogy szexeljetek. Amennyiben valaki ilyesmire kérne meg, természetesen nemet mondanék.
2009. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

sztem nagyon IZGATÓ !!!

én simán ... amúgy is szeretem kicsit keményebben ...

2009. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Abba hogy a SAJÁT barátodat megkéred hogy kicsit legyen keményebb vagy teperjen le/kötözzön ki, erőszakoljon meg abban nincs semmi gusztustalan, sem pszichiátriai eset. Ez teljesen normális. Biztos hogy nem azt kérné hogy véresre kefélje, hanem legyen keményebb és akaratosabb, olyan erőszakolós. Lehet az egész durva, de mégis szenvedélyes/finom együttlét.
2009. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%
megkérdezném hogy normális vagy?:P az ilyeneket csak a degenerált apukák csinálják a 10 éves lányukkal..... (én sose fogom se ütni, se másképp ,,bántani" a bnőmet)
2009. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nekem az a srác tetszett a legjobban, aki azt mondta, olyankor kell csinálni, mikor a csaj nem számít rá. Tény, hogy ez nem egyenlő azzal, amikor valaki elkap egy kihalt sikátorban. Különben szerintem ettől még nem kell pszichológushoz mennem, végül is nem én akarok másokat elkapni... :)
2009. ápr. 18. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!