Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha egy lány arra kérne titeket, hogy erőszakoljátok meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 23:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Az én barátnőm arra kért, hogy verjem szex közbe...

Hát nem tudtam mit szólni. Megmondtam, hogy ilyen dolgok eszébe se jussanak...

2009. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Thurston ***** válasza:
97%
Szerintem az erőszakolás még rendben van. Azt el lehet játszani. Viszont megütni én sem tudám a barátnőmet...
2009. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
játék
2009. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 éves lány vagyok. Szerintem épp az a lényeg, hogy életszerű legyen, és 1-2 pofon belefér, vagy befogod a száját, vagy ilyesmi.
2009. ápr. 17. 23:49
 5/26 Thurston ***** válasza:
96%
Pofont annak sem adnék akit ténylegesen megerőszakolok. :D
2009. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
86%

megtenném...:-)

Kikötözném...leteperném....kicsit fájjon...de csak kicsit...

2009. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
sztem beteg vagy, menj el pszichológushoz, vagy ha azt akarokd,h élethű legyen sétálj meztelenül vmelyik parkban és meglesz az igazi eredmény XD(most csak ezt azért irtam, mert rossz kedvem van) bocsi, ha sértő:S
2009. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

kiröhögném,főleg,ha fiatal

mondjuk téged azért nem

2009. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

hát nem tudom azért kipróbálnám, de nem hiszem hogy rendszert csinálnék belőle, meg azért vigyáznék rá nehogy valami baja legyen belőle, gondolok itt az erőszakos behatolásra, jahh és ez ugye akkor már úgy lenne poén ha váratlanul csinálod, pl hazajön a munkából és elkapod és hát nem tudom...

furcsa szituáció de bennelennék

22/F

2009. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Kivonulnék vele a szabadba és ott, vagy mondjuk a liftben eljátszanánk a szitkót...(egy kis rablósdi vagy "mutogatós-bácsis" szerepjáték belefér)

Aztán legközelebb diáklányosdit vagy ápolónősdit játszanánk...mert még az is belefér.

2009. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!