Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezünk vagy csak simán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezünk vagy csak simán egy szex?

Figyelt kérdés
Nem tudom a párom szex közben rámhajol és ahogy fog néha még puszit is,de néha ez nem igyvan annyira erősen koncentrál hogy el is felejti azt a puszit vagy azt hogy közben ő rámhajoljon. Ez is szeretkezés? mert én nem ugy érzem sőt van amikor bele sem nézünk egymás szemébe de inkább én nem,de ő sem :S:D
2009. ápr. 17. 13:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
puszit is ad ez lemaradt ott :D bocsi
2009. ápr. 17. 13:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legfölöslegesebb dolog ezen filozofálnod, élvezed vagy nem?
2009. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát élvezem,de én nagyon szeretem és nem akarom ,hogy csak arra legyek jó.
2009. ápr. 17. 14:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond ezt el neki.

Nálunk is van olyan, h a romantikázás sokáig kimarad..és néha télleg csak "dugunk",amit mind a ketten nagyon élvezünk. De kell a romantikus hosszú szeretkezés.ami persze általában nekem jut eszembe, dehát nők vagyunk, elfogadom, h nekünk "kell" romantikusabbnak lenni.

És az meg a másik, hogy ha puszit akarsz szex közben, akk szerezd meg. Tapasztalataim szerint szeretnek a férfiak "keménykedni" az ágyban, de azt is szeretik, ha időnként mi vesszük át az irányítást.

A 3 dolog pedig szerintem, hogy tudni kell beszélni a szexről..mert mindkettőtöknek annál jobb lesz minél inkább tisztába vagytok a vágyaitokkal.

2009. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért lehet mert "koncentrál" de sajnos nem rád de ne aggódj azért nem rád gondol mert akkor egyből elsülne.Velem is ez van :(Én szex közben mindenféle aszexuális dologra koncentrálok hogy nehogy elsüljek.Ne akadj ki ezen szerintem .(bár azért a viselkedésén látszik hogy ez most csak egy dugás vagy egy szeretkezés.)f/18
2009. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat:) az utolsó nagyon igaznak látszik:) DE IRJATOK MÉG !!!:)
2009. ápr. 17. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindeggy, hogy minek nevezzük.:)
2009. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a szeretkezés attól az ,hogy vonzódtok és szeretitek egymást. az is lehet szertkezés, ha éppen kikötözve csinálod és mindent el lehet mondani arról, csak azt nem hogy romantikus... attól az még szeretkezés.

Am, sztem a szeretkezés nem lehet romantikus, csak erotikus... bár.. erről biztos vitatkoznának:)

2009. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt most minek irtad ide?:D
2009. ápr. 17. 16:19
 10/12 A kérdező kommentje:
mármint a linket :D uccsó elötti:D
2009. ápr. 17. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!