Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy leszek képes szülni, ha...

Hogy leszek képes szülni, ha még a szex is fáj?! 2,5 éve vagyunk házasok a férjemmel, de még mindig nagyon fáj és feszít a hüvelyem, amikor szeretkezünk.

Figyelt kérdés
Sosincs hüvelyi orgazmusom, néha picit még vérzek is utána. Mit tegyek? Persze, a doki csk annyit bírt mondani, hogy lazulj el jobban, stb. aha.
2010. febr. 15. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy száraz??

Síkosító,a fe´rjed kényeztessen többet elötte....

a szülés mindenképpen menni fog.Ìgy vagy úgy a baba kibújik.Vannak fájdalomcsillapítók.

24 hós,36 hetes km.

2010. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy másik orvoshoz, mert ez egy létező "betegség". Azaz nem vagy beteg, de kezelni kell, ha valaki "túl" szűk, ha másnem a pszichológiai hátterét. Hülye doki basszus hogy lehet ilyet mondani??!! Nem tudom merre laksz, de szerintem kezdj begyűjteni olyan orvosokat, akiket mások jó szivvel ajánlanak, és oda menj el.


Addig is itt egy kis olvasgatnivaló: [link]


Sok sikert!

2010. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezzel nekem is problémám volt,van.mégis megszületett a lányom.császáros volt,nem tágultam semmit.de hogy ez a 2 dolog összefüggésbe hozható-e azt nem tudom.
2010. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen menj el másik orvoshoz, mert azért jó lenne fényt deríteni az okára. Egyébként nekem a tamponnal van gondom. Nem tudom miért de ha az bennem van nem érzem túl jól magam. Viszont nekem a szex nem fáj. A szülés meg sajnos így is meg úgy is nagyon fáj. :S
2010. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs soha hüvelyi orgazmusom. És képzeld, mi vagyunk többségben: a nők 90%-nak nincs hüvelyi orgazmusa.


De ez SEMMILYEN összefüggésben nincs azzal, hogyan vagy képes tágulni szülés közben.


Szerintem is válts dokit. Ez a mostani egy hülye. A fájdalmas közösülésnek - latin neve dyspareunia - mindig van kiváltó oka: pl vaginizmus, vagy hüvelygyulladás. (Nekem vaginizmus volt.) Hülye tanács, hogy lazulj el jobban - ha akarattal el tudnád lazítanni, már rég laza lennél, nem igaz?


Olvasd el ezt az oldalt: [link] Lehet, hogy rád illik, lehet, hogy nem. Mindenesetre az ott leírt Kegel-gyakorlatokat mindenképpen javaslom, hogy rendszeresen végezd, ugyanis segít a hüvelyizmok tudatos használatában (megfeszítés, ellazítás), nagy hasznát veszed szex közben és szülés közben is, és hüvelyi szülés után gyorsabban regenerálódsz.


Ja, és legyen SOKKAL hosszabb az előjáték, legyen csiklói orgazmusod, mielőtt a férjed behatol, és használjatok síkosítót BŐSÉGESEN. Jó minőségű síkosítót.


Jó próbálkozásokat! :-)

2010. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, a dokis dologban köszi, hogy megnyugtattatok. Egyébként csiklói orgazmus mindig van, a férjem ez soha ki nem hagyná, és már egy jó ideje használunk sikosítót, már az előjáték alatt is. A behatolás eleje fáj csak, de az mindig, és nem picit, aztán, amikor már beljebb van, ott nem feszít úgy, mintha ott már tágabb lennék, csak a "bejáratnál" nem. A vaginizmusról olvastam már korábban is, egy éve candidám volt a méhszájamon, akkor vagy fél évig egyáltalán nem is szeretkeztünk, de annak már vége, teljesen tünetmentes vagyok. Pszichológushoz meg tutira nem akarok menni...
2010. febr. 15. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt kérdezem, de a leírtak alapján felmerült bennem, nem lehet, hogy ne te vagy túlságosan szűk, hanem a férjed 'túl nagy'? Nem személyeskedni akarok, csak ha tényleg ennyire figyelmes és kedves és használtok sikosítót is, akkor ez is előfordulhat mint lehetséges ok. (én találkoztam már olyan "vastag" pénisszel, ami már nem volt "kényelmes", főleg elöl nem, mert a töve felé egyre vastagabb volt - és hát az esik kívülre , ugye...) Csak ahogy leírtad, eszembe jutott ez a tapasztalatom. Sajnos ilyenkor nincs mit tenni, ő ekkora, te sem leszel tágabb... a Kegel gyakorlatok tényleg nagyon jók, amiket mások leírtak, ha mégsem erről lenne szó.
2010. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és kívánod a férjed?mert attól is lehet
2010. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne hülyézzük le az orvost, mert igaza lehet. Valószínűleg meg akart nyugtatni, hogy semmi szervi bajod nincs, hanem a gond az, hogy nem tudsz ellazulni. Szerintem nem az ő hatásköre ebben segíteni, hanem egy szexuálpszichológusé. (Létezik olyan, hogy vaginizmus, vagy most nem jut eszembe a másik hasonló problémának a megnevezése. De ha erre a szóra rákeresel, egyéb szex.problémákról is lehet olvasni)
2010. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző voltam, ne haragudj, nem olvastam el a kommenteket, látom már "elavult" az ötletem. Kivéve azt, hogy kicsit megvédtem a dokit :-)
2010. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!