Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. héten elkezdtem vérezni,...

A 6. héten elkezdtem vérezni, azóta tilos a szex. Viszont néha azt álmodom, hogy szeretkezünk a férjemmel, ilyenkor mindig felébredek mert fáj a hasam. Szedek magneB6-ot 3x2-t. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmaid miatt méhösszehúzódásaid vannak.Mintha orgazmusod lenne.A magne b6 segíteni fog, de azért beszéld meg a dokiddaL.mONDANÁM HOGY TERELD EL A FIGYELMEDET, DE AZ ÁLMAINKAT NEM TUDJUK BEFOLYÁSOLNI.Sztem orvosnak említsd meg.
2008. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.hétig nem szabadott vagyis nem ajánlották a szexet én a babára koncentráltam és arra hogy egésszéges legyen ez bevált és ami a legfontosabb a férjem is nagyon megértő volt főleg az első baba elvesztése miatt nagyon akarjuk és még most is nagyon ritka a szex a baba miatt :) most 17 hetes vagyok :)
2008. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatba :), Mi alapból elvoltunk tiltva, vetélés, barnázgatás stb miatt. Ennél a terhességemnél, nem volt sem barna sem más, de azét a sex tilos volt. Szinte minden éjszaka volt álmomban orgazmusom, nagyon sok magne b6-ot ettem, éjszaka ha pisilni mentem bekaptam egyet, ha inni keltem fel akkor is, és ritkultak az összehúzódások. Próbáld ki de azért kérdezd meg mennyi a max a mgb6ból. Jó babavárást!
2008. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma megyek a dokihoz és mindenképp megemlitem neki.
2008. márc. 26. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!