Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig nem tilos a szex?

Hányadik hétig nem tilos a szex?

Figyelt kérdés
Nekem csak amiatt fontos ez a kérdés, mert a férjem külföldön dolgozik és mire hazajön, arra már javában 38-39 hetes terhes leszek, valószínű, hogy a méhszájam se lesz zárt. Akkor már nem is lehetünk együtt? Magam miatt nem nagyon zavar a dolog, de utána szegényem megint csak 3 hónap múlva jön haza. Ti meddig mertek szexuális életet élni?
2010. jan. 25. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
H
2010. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szülés egy kiadós szex után indult, időben, 40. hét után. :)
2010. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárt a méhszáj, akkor bármeddig lehettek együtt, nekem még a 40. héten is az volt, és a doki javasolta is az összebújást. Szerintem kérdezd a dokit, ha ő nem ellenzi, akkor mehet, főleg, ha pl. csak a külső méhszáj van nyitva, a belső nem. És lehet nem is leszek nyitva, a szervezeted megvárja aput:))
2010. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leszek=leszel, kicsit hülyén hangzik bocsi:))
2010. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a gyerkőc elküldte az előző hozzászólást :D


Szóval, ha az orvos kimondottan nem tilt el, akkor egyáltalán nem tilos. Sőőt. Mi a szülés előtti napig szerelmeskedtünk, minden gond nélkül :) 40+3 napra szültem végül.

Ha a 38-39-ik héten jön haza, akkor meg már az se lenne gond, ha beindulna a szülés, nem? Az orgazmussal járó méhösszehúzódások csak akkor indítják be a szülést, ha a baba amúgy is készen áll arra, hogy kibújjon. Szóval hajrá :)

10 hós pöttöm anyukája

2010. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem bánnám, ha megvárná szegényemet, azért ez neki nem egyszerű. Azt nem is bánnám, ha attól indulna meg, akkkor már mindegy lesz. Szóval ha nyitva a méhszáj ( külső) akkor nem szabad, egyenesen tilos???
2010. jan. 25. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem nem akart beindulni a szülés a 40. héten sem és azt tanácsolták (doki+szülésznő is, pedig nem beszéltek össze :)) hogy szeretkezzünk :)
2010. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!